Volvo Trucks

Türkiye

Eşsiz Tasarım

Volvo FH Kabin

Sağlam ve amaca yönelik duruş tek bir hedefe odaklanır: Verimlilik Kamyon ne kadar aerodinamikse, her damla yakıttan o kadar fazla yararlanırsınız. Bu nedenle kabin tasarımı ve rüzgarlıkları geliştirdik. Böylece araç hava direnciyle karşılaşmadan ilerliyor. Yakıt tasarrufu sağlıyor ve çevre üzerindeki etkileri azaltıyor. 

Tasarım dünyanın her yerindeki kamyon sürücülerine yönelik bir kutlama

Designing the Volvo FH

Cesur Tasarım

Cesur. Öz güvenli. Kendinden emin

Bir ön yüz ve iki yan taraftan oluşan basit bir tasarım yapmak yerine kesintisiz, akıcı bir form meydana getirmeyi amaçladık. Bu nedenle hatlar ve grafik, kabinin tüm çevresini sarıyor.

Kamyonun duruşu, verdiği görsel izlenim de odaklanılan önemli alanlardan biriydi. Tasarım formu kamyonun verimliliğini ve dinamik yapısını ortaya koyuyor. Tekerlekleriyle yere sıkıca basıp öne doğru eğilmiş gibi görünüyor. Cesurdur. Kendinden emin. Çalışmaya hazır.

Aynalar

Daha ince yan aynalar 

Yan aynalar kabinin kendine özgü profiliyle uyum içinde. A sütunundan daha uzağa ince bir kol üzerine monte edilmiş olan yan aynaların yeni tasarımı, sürücüye daha iyi bir görüş alanı sunmakta ve kamyonun aerodinamik özelliklerini iyileştirmektedir.

Uyum ve Görünüm

Tam oturan tasarım. Mükemmel kaplama

Kabin büyük fakat aerodinamik odaklı tasarımı sayesinde düşük bir hava direncine sahip. Panel birleşme yerlerinin tam oturan tasarımı sayesinde üst ve alt kabin arasında boşluk yok. Hava kabinin içinden geçeceğine etrafından dolaşıyor; böylece daha iyi bir aerodinamik performans elde edilmekte ve yakıt tüketimi azaltılmaktadır.

Mükemmel Çalışma Ortamı

Globetrotter'ı tamamen yeniledik. İçeride rakipsiz konfor. Dışarıda birinci sınıf güvenlik. Yolda dikkatleri üzerinde toplayan büyüleyici bir görsel tasarım.

Kabinlerimiz

650'den fazla renk arasından seçim yapın. Hepsi çevre dostu.

Ayrı bir boya atölyesini ziyaret etmek zorunda kalmayarak zamandan ve paradan tasarruf edin, Volvo kabininizi istediğiniz renkte teslim alın. 650'nin üzerinde farklı renk ve renk tonu arasından seçim yapın. Ayrıca, aradığınız rengi bulamazsanız, sizin için istediğiniz herhangi bir rengi oluşturabiliriz.

Ön gösterim ister misiniz? Aşağıdaki kabin rengi uygulamasını kullanın.

Bilgisayar monitörünün renkleri tüm güzelliğiyle yansıtmakta yetersiz kalacağını lütfen unutmayın. Gerçek boya örneklerini görmek için lütfen Volvo bayinizi ziyaret edin. Tüm renklerin tüm modellerde ve pazarlarda bulunmadığını lütfen unutmayın. Ekranda mümkün olan en yüksek boya düzeyine sahip bir kamyon görünmektedir.

Bu renk uygulaması satış sisteminde bulunan tüm renkleri içerir. Katı renklerin pek çoğu bir şeffaf kaplama katmanıyla da sunulur. İstediğiniz rengi bulamıyorsanız, lütfen Volvo bayiniz ile irtibat kurun.

GÖRÜN. DOKUNUN. DİREKSİYONA GEÇİN

Bayiniz Volvo FH'ı size tanıtabilir. Ayrıca, eşsiz
tasarımı ve büyüleyici özellikleri hakkındaki tüm sorularınızı cevaplayabilir.