Volvo Trucks

Türkiye

Volvo FH dinamik şasi

Volvo FH'nin şasisi hafif ve esnektir; özelleştirilmesi ve üstyapı için hazırlanması kolaydır. Yük kapasitesinden ödün vermeden müthiş bir sürüş, konfor ve ekonomi sunar.

Hassas bir alet

Volvo FH'nin yolda hassas bir alet olmasını sağlayan şey şasisidir. Volvo Dinamik Direksiyon çift ön aksı olan kamyonlarda da mevcuttur ve sürücünün boynundaki, sırtındaki ve omuzlarındaki kas kasılmalarını büyük ölçüde azaltır. Ayrıca maksimum yerden yüksekliğe ihtiyacınız varsa GRAS-G2 havalı süspansiyon artık Volvo FH'ta sunulmaktadır.

Ne kadar hafifse o kadar iyi

Gerekirse Volvo FH boş ağırlığı düşürmek için optimize edilebilir. Hafif solo tahrik akslı 6x2 itici opsiyonu mevcuttur. 4x2 çekici konfigürasyonundaki hafif aks, hafif arka süspansiyon ile birleştirildiğinde depodaki 405 litrelik yakıt da hesaba katıldığında 7250 kg'lık referans ağırlığa ulaşılır.

Diğer seçenekler. Daha hızlı gövde montajı 

Sayısız teknik özellik seçeneği sayesinde, Volvo FH'niz her türlü uygulamaya hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanabilir. Yeni elektronik Üstyapı Modülü üstyapıcının gövde montajını kolaylıkla gerçekleştirmesini sağlarken, Volvo Üstyapı Talimatları ise ihtiyaç duyulan tüm teknik çizimlere ve kablo şemalarına online erişim sağlar.

Volvo Üstyapı Talimatlarımıza göz atın

Beğendiniz mi? Direksiyona geçin

Yeni dinamik şasimizin özelliklerini gerçek anlamda anlayabilmeniz için direksiyona geçmeniz gerekir.
Anahtarlar yerel Volvo Trucks bayinizde.