Volvo Trucks

Türkiye

Volvo FH 1993 yılından beri kârlılığınızı güvence altına aldı. Bu sadece başlangıç.

Yirmi beş yıl önce piyasaya sunulmasından beri Volvo FH kamyon sektöründe yeni standartlar belirledi. Özellikle de söz konusu üretkenlik ve işletmeniz için kârlılık olduğunda. Bunu kutlamak için hepinize bir hediyemiz var: Volvo FH'nin gelişime öncelik etmeye devam edeceğine dair bir söz. Bu, daha da olağanüstü çalışma süresi, güvenlikle ilgili yeni ve çığır açan düşünceler ve sıfır emisyona daha hızlı ulaştıracak çözümler anlamına gelir.

Bir sürücünün ilk günden itibaren hiç değişmeyecek hayali

Kamyon sektörünün gerçek kahramanları sürücülerdir. Volvo FH her zaman onlara güvenli, ergonomik ve konforlu iş yerleri sunmak için tasarlanmıştır. Yeniliklerimizin sürücülerin günlük yaşamlarını daha iyi olacak şekilde değiştirdiğini biliyoruz ve dahası da gelecek. Çünkü kamyonlarımızı geliştirmeye devam ederken bir şey hep aynı kalacak: Volvo FH sürücülerin hayallerindeki kamyondur.

Volvo FH'nin başarısı için iş yerinde

25 yıl önce, ilk Volvo FH, Tuve fabrikasındaki üretim hattından çıktı. O zamandan beri birçok Volvo FH kamyonu üretildi ve daha fazlası olacak. Fabrikalara bir göz atın ve FH yolculuğunun dünya genelindeki çalışanlarından biriyle tanışın; üstelik çalışanlardan bazıları bu süreç başladığında henüz doğmamıştı bile.

Daha fazla izle >

Önceki bölümleri kaçırmayın - Volvo FH'ın tarihini ve evrimini izleyin - ezber bozan.

3. Bölüm – Volvo FH'ın müşteriye verdiği söz >

2. Bölüm – Volvo FH nasıl sürücülerin tercih ettiği bir kamyon haline geldi? >

1. Bölüm – Volvo FH'ın arkasındaki hikaye >

Nesiller Skövde motor fabrikasında buluşuyor 

1993 yılında, ilk Volvo FH piyasaya sürüldüğünde, Daniel birkaç yıl boyunca Skövde'deki montaj hattında çalıştı. O zamanlar Nesma henüz doğmamıştı. Bugün, onlar birer iş arkadaşı ve her gün Volvo FH'nin temeli olan motoru ortaya çıkarmak için yoğun çalışıyorlar.

Daha fazla bilgi > 

Diğer Volvo FH makalelerini kaçırmadığınızdan emin olun.

D12 motoru >

Maliyet tasarrufu sağlayan güvenlik >

Volvo FH – dünyanın kamyonu >

25 yıllık yenilik >

Dünyanın her yerinden çalışanlardan 25 Karşılama Mesajı

Volvo FH, 1993 yılından beri Volvo Trucks ailesinin bir parçasıdır. Ayrıca, Volvo FH'yi geliştirmeye, tasarlamaya ve inşa etmeye devam eden insanlardır. Onlar olmadan, bu şampiyon kamyon olmazdı. Hindistan'dan bir Yardımcı Makine Mühendisi olan Shilpa ve öyle ya da böyle büyük bir tutkuyla Volvo FH için çalışan, dünyanın dört bir yanındaki gururlu çalışanlarla tanışın.

Daha fazla bilgi >

Volvo FH ile ilgili diğer dikkat çekici fotoğraf hikayelerini kaçırmayın.

Volvo FH'ın yolları güvende tutma yollarına göz atın > 

Volvo FH'ın ev diyebileceği yerlere göz atın > 

Volvo FH'ın evrimine göz atın >

Volvo FH'ın anormal yüklerle çalışmasının test edilmesi

Mark Farrow, babasıyla birlikte MDF Transport'a başladı. Bugün Mark, İngiltere, Great Yarmouth'ta faaliyet gösteren şirketini yönetiyor. Filolar yalnızca, Mark'ın iş başarısı için güçlü bir katkı sağladığını düşündüğü Volvo kamyonlardan oluşuyor. MDF Transport ekibiyle tanışın. 


Daha fazla izle >

Volvo FH'ın fark yarattığı müşterilerimiz hakkında önceki filmleri kaçırmayın.

Bir yaşam tarzı olarak kamyon sürücülüğü – Volvo FH ile birlikte >

Volvo FH yardımıyla bir aile mirası oluşturmak >

VOLVO FH İLE İLGİLİ HER ŞEYİ ÖĞRENİN

Volvo FH'yi böylesine muhteşem bir kamyon yapan şeylere dair küçük ayrıntıları öğrenmek mi yoksa büyük resmi görmek mi istersiniz?
Yerel bayiniz size zevkle yardımcı olacak ve size harika bir alışveriş deneyimi sunar.