My Truck

Kullanımı kolay

Klima sistemini etkinleştirmek için kabinde olmanıza gerek yoktur. My Truck uygulaması ile nerede olursanız olun klimayı hemen çalıştırabilirsiniz. Ayrıca zamanlayıcıyı kullanarak veya haftalık program ayarı yaparak ortamın her zaman ideal sıcaklıkta olmasını sağlayabilirsiniz.

My Truck'ı etkinleştirmek için yetkili servisinizle iletişim kurun.

Kamyonunuza döndüğünüzde
her zaman rahat bir ortam ile karşılaşın

Daha Kolay Planlama

Akü ve ışıkların durumunun yanı sıra yakıt, yağ, soğutucu ve sıvı seviyelerini de kontrol edebilirsiniz. Kamyonunuzun yolculuk öncesinde daha hazırlıklı olmasını ve günlük operasyonlarınızı daha kolay planlamanızı sağlar.

Daha Yüksek Konfor

Kabin park ısıtıcısı ve soğutucusunu ayarlayıp programlayabilirsiniz. Bir başka deyişle, kolay ve rahat bir yolculuk için gereken iklimi her zaman elde edebilirsiniz.

Geliştirilmiş Güvenlik

Kapıların kilit durumunu kontrol edebilir, alarm durumunda anlık bildirimler alabilirsiniz. Böylece kamyon daha güvenli olur ve yanlış giden bir şeyler olduğunda anında size haber verir.

My Truck

Uygulamayı incele ve indir

My Truck
Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili servis bul