Sürücü el kitabı

Volvo Trucks

Sürücü El Kitabı

Burada, kamyonunuzun şasi numarasına ve tercih ettiğiniz dile göre benzersiz Sürücü El Kitabınızı görüntüleyebilirsiniz. El kitabı çeşitli formatlarda mevcuttur ve sadece kamyon konfigürasyonunuzla ilişkili bilgileri gösterir. Online versiyonu görüntülemek için aşağıdaki düğmeye tıklayın. Alternatif olarak, sağlanan diğer seçeneklerden birini belirleyebilirsiniz.

Uygulama olarak sürücü el kitabı

Mobil uygulama

Sürücü El Kitabını mobil cihazınıza bir uygulama olarak indirebilirsiniz. App Store (iOS) veya Google Play (Android) aracılığıyla indirin ve daha sonra benzersiz şasi numaranızı ve tercih ettiğiniz dili girin.

iTunes'taki Sürücü El Kitabı Google Play'deki Sürücü El Kitabı
PDF olarak sürücü el kitabı

PDF formatı

Kendi Sürücü El Kitabınızı bir PDF belgesi olarak indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın. Bilgiler, kendi benzersiz şasi numaranıza ve tercih ettiğiniz dile göredir.

PDF versiyonunu indirin
Entegre ekranda sürücü el kitabı

Entegre ekran

Sürücü El Kitabı ayrıca, kamyonunuzun entegre ekranında belirli bir uygulama aracılığıyla da görüntülenebilir. Burada kamyonunuzun tüm mevcut özelliklerine tercih ettiğiniz dilde erişebilirsiniz.

Basılı olarak sürücü el kitabı

El kitabını yeniden yazdır

El kitabınızı kaybettiyseniz veya farklı bir dilde yeni bir versiyon sipariş etmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey bayiniz ile iletişime geçmektir. Sipariş vermenize yardımcı olacaklardır.

Bayinizi bulun
Yerel bayinizi bulun

Sürücü el kitabı hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Yerel Volvo Trucks bayiniz sizin için çözümü bulacaktır.

Yerel bayinizi bulun