Üstün Servis

Üstün Servis

Volvo kamyonlarınızın bakımlarını kimse bizim kadar iyi yapamaz. Bize geldiğinizde, her şeyin en doğru şekilde yapıldığından emin olabilirsiniz. Hiçbir şey üstünkörü yapılmadığı gibi, sürprizlerle de karşılaşmazsınız. Teknisyenlerimiz sertifikalı uzmanlardan oluşmaktadır. İhtiyaç duydukları tüm özel aletlere ve tüm arıza tespit, veritabanı sistemlerine sahiptirler. Ayrıca, daima sadece Orijinal Volvo Yedek Parçalarını kullanırlar. Volvo'ya geldiğinizde kamyonunuzun ve işletmenizin hak ettiği hizmeti alacağından emin olabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin
Koruyucu Bakım

Koruyucu bakım

Koruyucu bakım, beklenmedik arıza sürelerinin önüne geçmenin en iyi yoludur. Bakım yaparken kamyonlarınızın filtrelerini ve yağlarını değiştirir, kapsamlı ayarlarını ve kontrollerini yaparız; böylece küçük sorunları daha büyük, yüksek maliyetli problemlere yol açmadan gidermiş oluruz.

Daha fazla bilgi edinin
Kişisel Plan

Size özel planınızı hazırlayalım

Koruyucu bakıma büyük önem vermenin yanı sıra, bu bakımın kamyonunuza veya operasyonunuza özel olması gerektiğini de düşünüyoruz. Ücretsiz servis planlaması görüşmesine katılarak, size en uygun bakım düzeyini belirlemeniz mümkündür. İhtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan bir servis programının oluşturulabilmesi için yapmanız gereken tek şey kısa bir görüşmeye katılmaktır. Böylece, kamyonlarınızın ne zaman serviste olacağını ve tüm maliyetleri önceden bilebilirsiniz.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul