Kamyonunuza özel

Kamyonunuza özel

Zorlu çalışma koşulları daha fazla aşınma ve yıpranmaya neden olur. Az kilometre yapan araçlar daha az bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle, başka bir kamyon için uygun olan bir plan sizin kamyonunuz için uygun olmayabilir. İhtiyaçlarınızı, kullanım şeklinizi ve işletmenizi göz önünde bulundurarak kamyonlarınızda tam olarak ihtiyaç duyduğunuz servis işlemlerinin yapılmasını sağlayan özel bir servis programı oluşturuyoruz.

Volvo ALTIN sözleşme

Omuzlarınızdaki ekstra yükü kaldırıyoruz

Bir servis planınız olduğunda servis zamanlarını ve yapılacak onarımları önceden bilebilirsiniz. Servis sözleşmesi ise bir adım daha fazlasını sunmaktadır. Koruyucu bakımdan tüm kamyon onarımlarına kadar her şeyi kapsayan Mavi, Gümüş ve Altın servis sözleşmelerimiz maliyetleriniz üzerinde tam kontrol sağlamanıza yardımcı olur. Ayrıca, Volvo Altın sözleşmesi Volvo FM veya Volvo FH'leriniz için %100 işletim süresi garantisi verebilmektedir.

Daha fazla bilgi edinin

Nasıl yapıyoruz?

1. Adım: Bilgi girişi yapıyoruz
Ücretsiz servis planlaması görüşmenizin ilk adımında kamyonunuzun tam teknik özelliklerini, kullanım şeklini ve yaptığınız yıllık kilometrelerin yanı sıra operasyonlarınız hakkındaki bilgileri sistemimize giriyoruz.

2. Adım: Tespit
Çeşitli servis aralıklarının kamyonunuzun işletim süresini nasıl etkileyeceğini test ettikten sonra en doğru bakım düzeyini tespit ediyoruz.

3. Adım: Planlıyoruz
Neyle karşılaşacağınızı önceden bilebilmeniz için, verilerinizden yola çıkarak kamyonunuzun servise ihtiyaç duyacağı zamanları ve tam olarak dikkat edilmesi gereken hususları belirleyen özel bir servis planı hazırlıyoruz.

4. Adım: Servis veriyoruz
Bir programlanmış servis yaklaşırken filo planlamanızı kolaylaştırmak için önceden sizinle iletişime geçiyoruz.

5. Adım: En iyileştirme
Kamyonunuzdan veya filonuzdan daima en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayabilmek için kamyonunuz servise her geldiğinde kamyonunuzun ihtiyaçlarını gözden geçiriyor ve varolan planınızı optimize ediyoruz.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul