Kamyonunuz için harikadır

Kamyonunuz için harikadır

Kamyonlarınızın bakımları sertifikalı Volvo teknisyenleri tarafından yapılır, bu sayede kamyonlarınız en iyi ve en çok kâr getirecek durumda tutulabilir. Uzman teknisyenlerimiz, ihtiyaç duydukları tüm Volvo aletlerine ve tüm arıza tespit, veritabanı güncelleme sistemlerine sahiptir. Sadece orijinal Volvo yedek parçalarını kullanırlar. Ayrıca, iş kesintinizi en aza indirmek için daima size en uygun zamanda çalışmaya gayret gösterirler.

İşletmeniz için harikadır

İşletmeniz için harikadır

Önceden planlanmış ve fiyatlandırılmış servis, size operasyonlarınız üzerinde daha fazla kontrol olanağı sunar. İşletmenizin geleceğini daha net görmenizi ve idari işlerde zaman ve maliyet tasarrufu yapabilmenizi sağlar. Ayrıca, bakımlı bir kamyon daha güvenilir ve daha yakıt verimli bir kamyon olacağından, bunların tümü toplam sahip olma maliyetlerinizi düşürür ve omuzlarınızdaki yükü hafifletir.

Size en uygun sözleşmeyi seçin

Volvo Altın Sözleşme

Volvo Altın Sözleşme

%100 işletme garantisi. Tüm kamyon onarımları ve koruyucu bakımları içerir. İşletmenize avantaj sağlar.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo Gümüş Sözleşme

Volvo Gümüş Sözleşme

Yüksek maliyetli güç aktarım sistemleri onarımlarını ve koruyucu bakımı içeren bir servis planıyla kafanız rahat olur.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo Mavi Sözleşme

Volvo Mavi Sözleşme

Tüm koruyucu bakım işlemlerini içerir. Aracınızın önceden üzerinde anlaşılan bir servis planına sahip olması ile kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin
Bir servis planıyla başlayalım

Bir servis planıyla başlayalım

Maksimum işletim süresi için ilk adım ücretsiz servis planının oluşturulmasıdır. Sizinle birlikte çalışarak kamyonlarınız ve işletmeniz hakkında bilgi edinebilir ve en doğru bakım düzeyini belirleyebiliriz. Bir sonraki adım ise, her kilometreden daha fazlasını elde etmenize yardımcı olacak servis planını sizlerle paylaşmaktır.  

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili Servis Bul