Kamyonunuz için harikadır

Kamyonunuz için harikadır

Kamyonlarınızın bakımları sertifikalı Volvo teknisyenleri tarafından yapılır, bu sayede kamyonlarınız en iyi ve en çok kâr getirecek durumda tutulabilir. Uzman teknisyenlerimiz, ihtiyaç duydukları tüm Volvo aletlerine ve tüm arıza tespit, veritabanı güncelleme sistemlerine sahiptirler. Sadece orijinal Volvo yedek parçalarını kullanırlar. Ayrıca, iş kesintinizi en aza indirmek için daima size en uygun zamanda çalışmaya gayret gösterirler.

İşletmeniz için harikadır

İşletmeniz için harikadır

Önceden planlanmış ve fiyatlandırılmış servis, size operasyonlarınız üzerinde daha fazla kontrol olanağı sunar. İşletmenizin geleceğini daha net görmenizi ve idari işlerde maliyet ve zaman tasarrufu yapabilmenizi sağlar. Ayrıca, bakımlı bir kamyon daha güvenilir ve daha yakıt verimli bir kamyon olacağından, bunların tümü toplam sahip olma maliyetlerinizi düşürür ve omuzlarınızdaki yükü hafifletir.

Size en uygun sözleşmeyi seçin

Volvo ALTIN Sözleşme

Volvo ALTIN Sözleşme

%100 işletim garantisi. Tüm kamyon onarımları ve koruyucu bakımları ile işletmenize avantaj sağlayabilirsiniz

Daha fazla bilgi edinin
Volvo GÜMÜŞ Sözleşme

Volvo GÜMÜŞ Sözleşme

Yüksek maliyetli güç aktarım sistemleri onarımlarını ve koruyucu bakımı içeren bir servis planıyla kafanız rahat olsun.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo MAVİ Sözleşme

Volvo MAVİ Sözleşme

Tüm koruyucu bakım işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve aracınızın önceden üzerinde anlaşılan bir servis planına sahip olması sayesinde artık daha rahat olabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin
Bir servis planıyla başlayalım

Bir servis planıyla başlayalım

Maksimum işletim süresi için ilk adım ücretsiz bir servis planının oluşturulmasıdır. Sizinle birlikte çalışarak kamyonlarınız ve işletmeniz hakkında bilgi edinebilir ve en doğru bakım düzeyini belirleyebiliriz. Bir sonraki adım ise, her kilometreden daha fazlasını elde etmenize yardımcı olacak bir servis planını sizlerle paylaşmaktır.  

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul