Daha dayanıklı yedek parçalar

Orijinal Volvo yedek parçaları kalite güvencesinden çok daha fazlasını kullanıcılarına sunmaktadır. Belirlediğimiz teknik özelliklere göre tasarlanmakta ve standartlarımıza uygun olarak üretilmektedirler. Zorlu testlerden geçerek, kamyonlarınıza mükemmel uyum sağlarlar. Ve size ihtiyaç duyduğunuz gönül rahatlığı ile kullanma olanağını sunabilirler.

Doğru zamanda doğru yerde

Doğru zamanda. doğru yerde.

Dünya çapındaki 140 pazarda bulunan servislerden oluşan servis ağımız sayesinde, arıza durumunda tekrar yola koyulmanızı sağlayacak yedek parça ve servislere kolayca ulaşabilirsiniz. Gelişmiş lojistik sistemlerimiz sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz yedek parçayı bulup Volvo'nun hızlı teslimat süreciyle size istediğiniz zamanda, istediğiniz yerde teslim edebiliriz.

15 yıl boyunca üretim sözümüz

Modelin üretimi dursada parçaları 15 yıl boyunca raflarımızda

Hangi Volvo kamyonu kullanıyor olursanız olun veya ne zaman satın almış olursanız olsun, önceliğimiz yüksek işletim süresi elde etmenizi sağlamaktır. İşte bu nedenle, bir modelin üretimi durdurulduktan sonra bile tüm önemli parçaları en az 15 yıl boyunca üretmeye ve tedarik etmeye devam ediyoruz.

Mükemmel yedek parçayı bulun

Mükemmel yedek parçayı bulun

100.000'den fazla orijinal Volvo yedek parçası üretiyor ve tedarik ediyoruz. Kataloğumuzu kullanarak ihtiyaç duyduğunuz yedek parçayı kolayca bulabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin

Orijinal Volvo Yedek Parçaları ile 12 ay içiniz rahat olsun

Yedek parçalarımız orijinaldir. Yedek parçalarımızın kalitesinden o kadar eminiz ki kilometre sınırlaması olmaksızın 12 ay garanti veriyoruz*. 

Bir yedek parça, garanti kapsamına giren bir kusur nedeniyle ilk 12 ay içinde arızalanırsa yedek parçanın onarım veya değişim maliyetlerini biz karşılıyoruz. Üstelik, bir Volvo Trucks servisinden satın alınıp monte edilirse işçilik ücretini de almıyoruz.

Kamyonunuzdaki diğer bileşenler ve neden olabileceği hasarlar da bu kapsama girmektedir. Garanti kapsamına giren bir kusurun kamyonunuzda bir arızaya neden olması veya kamyonunuzun güvenliliğini olumsuz yönde etkilemesi durumunda, yardım çağırma ve kurtarma maliyetlerini de biz üstleniyoruz.

*Hariç olanlar: Filtreler, sürtünme malzemeleri ve sarf malzemeleri.

Volvo Yenileme Parçaları

Volvo yenileme parçaları, sıfırlanarak yeniden orijinal haline getirilen ve cazip fiyatlarla sunulan orijinal Volvo yedek parçalarıdır. Yenilenmiş yedek parçalar için de yepyeni bir parçayla tamamen aynı kalite standartlarını kullanıyoruz. Böylece, ürünleri tamamen aynı garanti kapsamında sizlere sunabiliyoruz.

Yenileme parçaları ürün portföyümüz, pazardaki en kapsamlı ürün portföylerinden biridir. Cazip fiyatlarla sunulan ve güvenebileceğiniz standartlara göre üretilen hava kompresörlerinden kontrol ünitelerine, debriyaj setlerinden motorlara, şanzımanlardan turboşarjlara ve takoğraflara kadar her şeyi burada bulabilirsiniz.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul