Daha dayanıklı yedek parçalar

Orijinal Volvo yedek parçaları kalite güvencesinden çok daha fazlasını kullanıcılarına sunar. Belirlediğimiz teknik özelliklere göre tasarlanır ve standartlarımıza uygun olarak üretilirler. Zorlu testlerden geçerek, kamyonlarınıza mükemmel uyum sağlarlar. Ve size ihtiyaç duyduğunuz gönül rahatlığı ile kullanma olanağını sunarlar.

Doğru zamanda doğru yerde

Doğru zamanda. Doğru yerde.

Dünya çapındaki 120 pazarda bulunan bayi ve servislerden oluşan servis ağımız sayesinde, arıza durumunda tekrar yola koyulmanızı sağlayacak yedek parça ve servislere kolayca ulaşabilirsiniz. Gelişmiş lojistik sistemlerimiz sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz yedek parçayı bulup Volvo'nun hızlı teslimat süreciyle size istediğiniz zamanda, istediğiniz yerde teslim edebiliriz.

Modelin üretimi dursada yedek parçaları 15 yıl boyunca raflarımızda

Modelin üretimi dursada
yedek parçaları 15 yıl boyunca raflarımızda

Hangi Volvo marka kamyonu kullanıyor olursanız olun veya ne zaman satın almış olursanız olsun, önceliğimiz yüksek işletim süresi elde etmenizi sağlamaktır. İşte bu nedenle, bir modelin üretimi durdurulduktan sonra bile tüm önemli yedek parçalarını en az 15 yıl boyunca üretmeye ve tedarik etmeye devam ediyoruz.

Mükemmel yedek parçayı bulun

Mükemmel yedek parçayı bulun

100.000'den fazla orijinal Volvo yedek parçası üretiyor ve tedarik ediyoruz. Yedek Parça Kataloğu'muzu kullanarak ihtiyaç duyduğunuz yedek parçayı kolayca bulabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin

Orijinal Volvo Yedek Parçaları ile 24 ay içiniz rahat olsun

Yedek parçalarımız orijinaldir. Kalitesinden o kadar eminiz ki kilometre sınırlaması olmaksızın 24 ay boyunca garantisini veriyoruz*. 

Bir yedek parça, garanti kapsamına giren bir kusur nedeniyle ilk 24 ay içinde arızalanırsa yedek parçanın onarım veya değişim maliyetlerini biz karşılıyoruz. Üstelik, bir Volvo Trucks servisinden satın alınıp monte edilirse işçilik ücretini de almıyoruz.

Kamyonunuzdaki diğer bileşenler ve neden olabileceği hasarlar da bu kapsama girmektedir. Garanti kapsamına giren bir kusurun kamyonunuzda bir arızaya neden olması veya kamyonunuzun güvenliliğini olumsuz yönde etkilemesi durumunda, yardım çağırma ve kurtarma maliyetlerini de biz üstleniyoruz.

*Garanti kapsamı dışında olanlar: filtreler, sürtünme malzemeleri ve sarf malzemeleri.

Volvo Geri Dönüşüm Parçaları

Volvo Geri Dönüşüm Parçaları, sıfırlanarak yeniden orijinal haline getirilen ve cazip fiyatlarla sunulan orijinal Volvo yedek parçalarıdır. Yenilenmiş yedek parçalar için de yepyeni bir parçayla tamamen aynı kalite standartlarını kullanıyoruz. Böylece, ürünleri tamamen aynı garanti kapsamında sizlere sunabiliyoruz.

Geri Dönüşüm Parçaları ürün portföyümüz, pazardaki en kapsamlı ürün portföylerinden biridir. Cazip fiyatlarla sunulan ve güvenebileceğiniz standartlara göre üretilen hava kompresörlerinden kontrol ünitelerine, debriyaj setlerinden motorlara, şanzımanlardan turboşarjlara ve takoğraflara kadar her şeyi burada bulabilirsiniz.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili Servis Bul