Volvo Trucks

Türkiye

Volvo Gümüş Sözleşme

Daha iyi maliyet kontrolü için güç aktarma sistemi onarımları ve önleyici bakım

İçinizin rahat etmesi ve daha iyi maliyet kontrolü için Volvo Gümüş Sözleşme, güç aktarma sistemi bileşenlerinizi aşınma ve yıpranmanın yanı sıra zamansız bozulma durumlarına karşı korur. Buna motor, egzoz sistemi, şanzıman, tahrik ünitesi, yakıt enjeksiyonu, hava kompresörü ve debriyaj silindiri dahildir. Bununla birlikte, kamyonunuzun gerçek kullanımına dayalı bir önleyici bakım planının rahatlığını da elde edersiniz. Ayrıca, tüm işlemlerin onaylı Volvo teknisyenleri tarafından yapıldığından emin olabilirsiniz.

Gümüş'ün 7 önemli faydası

  • Güç aktarma sistemi onarımlarını kapsar
  • Kamyonunuzun gerçek kullanımına uygun önleyici bakım içerir
  • İşletim süresini artırır
  • Toplam sahip olma maliyetini azaltır 
  • Kamyonu mükemmel durumda tutar
  • Uzaktan servis bağlantısı sayesinde servis ziyaretlerinin verimliliğini artırır
  • Servisin Orijinal Volvo Parçaları kullanılarak onaylı Volvo teknisyenleri tarafından yapılmasını sağlar

Tam zamanında doğru bakım
 

Aracınıza en iyi şekilde bakmak için çalışma süresi açısından önemli bileşenleri ve kamyonunuzun gerçek kullanımıyla ilgili önemli verileri (kat edilen kilometre, motor saatleri, yakıt tüketimi ve rota coğrafi özellikleri gibi) uzaktan izliyoruz. Gerçek kullanım, kamyonunuzun beklenenden daha fazla veya daha az bakım gerektirdiğini gösteriyorsa, bayiniz sizinle iletişime geçer. Her zaman doğru zamanda doğru hizmeti aldığınızdan emin olmanın kolay bir yolu. Bütün bunlar kamyonunuzun en iyi performansı sunması için tasarlandı.

Opsiyonel Çalışma Süresi Servisleri
 

Garanti kapsamınızı, ihtiyacınız olan her zaman ve her yerde uzman yardımı ile genişletin.

Volvo Çekici Yardımı

Planlanmamış bir duraklamanın meydana gelmesi durumunda, Avrupa genelinde 7/24 yardım mevcuttur. Sürücü, kabindeki VAS düğmesine basabilir veya kendi dilinde konuşan bir operatörle anında bağlantı kurmak için arama yapabilir. Geniş yelpazede çekici ortaklarımız ve yetkili servis ağımızın desteğiyle, kamyonu mümkün olan en kısa sürede tekrar yola çıkarırız.

Volvo Genişletilmiş Çekici Yardımı

İçinizin daha da rahat etmesi için Volvo Genişletilmiş Çekici Yardımı hizmeti, takviyeli çalıştırma, yakıt dağıtımı, araç ve kargo denetimi, ayrıca kargo boşaltma ve yeniden yükleme ile birlikte nakliye, otel konaklama ve hatta sürücünün ülkesine geri dönüşünü sağlar.

Volvo Servis Sözleşmeleri – Ayrıntılar

Size en uygun sözleşme hangisi?

Aradığınız cevaplar yerel Volvo Trucks bayinizde. Servis planınızı oluşturmak için bayinizi ziyaret edin veya arayın.