Kişisel bir dokunuşla müşteriye uyarlanmış, özel servis

Kamyonunuza özel

Zorlu çalışma koşulları daha fazla aşınma ve yıpranmaya neden olur. Az kilometre yapan araçlar daha az bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenle, başka bir kamyon için uygun olan bir plan sizin kamyonunuza uygun olmayabilir. İhtiyaçlarınızı, kullanım şeklinizi ve işletmenizi göz önünde bulundurarak kamyonunuzda tam olarak ihtiyaç duyduğu servis işlemlerinin yapılmasını sağlayan özel bir servis programı oluştururuz.

Altın sözleşme

Omuzlarınızdaki ekstra yükü kaldırıyoruz

Bir servis planınız olduğunda servis zamanlarını ve yapılacak onarımları önceden bilirsiniz. Servis sözleşmesi ise bir adım daha fazlasını sunmaktadır. Koruyucu bakımdan tüm kamyon onarımlarına kadar her şeyi kapsayan Mavi, Gümüş ve Altın servis sözleşmelerimiz maliyetleriniz üzerinde tam kontrol sahibi olmanıza imkan tanır. Ayrıca, Volvo Altın sözleşmesi Volvo FM veya Volvo FH'ınız için %100 işletim süresi garantisi verir.

Servis Planlaması – Nasıl yapıyoruz?

1. Adım: Bilgi girişi yapıyoruz
Ücretsiz Servis Planlaması görüşmenizin ilk adımında kamyonunuzun tam teknik özellikleri, kullanım şekli ve yaptığı yıllık kilometrenin yanı sıra operasyonlarınız hakkındaki bilgiler sistemimize girilir. 

2. Adım: Belirliyoruz
Çeşitli servis aralıklarının kamyonunuzun işletim süresini nasıl etkileyeceğini test ettikten sonra en doğru bakım düzeyini tespit ederiz.

3. Adım: Planlıyoruz
Verilerinizden yola çıkarak kamyonunuzun servise ihtiyaç duyacağı zamanları ve tam olarak dikkat edilmesi gereken hususları belirleyen özel bir servis planı hazırlarız; böylece, neyle karşılaşacağınızı daima önceden bilirsiniz.

4. Adım: Servis veriyoruz
Bir programlanmış servis yaklaşırken filo planlamanızı kolaylaştırmak için önceden sizinle iletişime geçeriz. 

5. Adım: İnce ayar yapıyoruz
Kamyonunuzdan veya filonuzdan daima en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayabilmek için kamyonunuz servise her geldiğinde kamyonunuzun ihtiyaçlarını gözden geçirir ve planınızı optimize ederiz.

Yerel bayinizi bulun

Şimdi birlikte planlayalım

Volvo Trucks bayiniz ücretsiz servis planınız için gerekli düzenlemeyi yapacak ve servisle ilgili tüm sorularınızı cevaplayacaktır.

Yerel bayinizi bulun