Kamyonunuzu en iyi ve en çok kâr getirecek durumda tutun

Kamyonunuz için harikadır

Kamyonunuzun bakımları sertifikalı Volvo teknisyenleri tarafından yapılır, bu sayede kamyonunuz en iyi ve en çok kâr getirecek durumda tutulur. İhtiyaç duydukları tüm Volvo aletlerine ve tüm arıza tespit ve veritabanı sistemlerine sahiptirler. Sadece Orijinal Volvo Yedek Parçalarını kullanırlar. Ayrıca, iş kesintinizi en aza indirmek için daima size en uygun zamanda çalışmaya gayret ederler. 

Servis planı ve fiyatını önceden belirleyin

İşletmeniz için harikadır

Önceden planlanmış ve fiyatlandırılmış servis, operasyonlarınız üzerinde daha fazla kontrol imkanı verir, işletmenizin geleceğini daha net görmenizi ve idari işlerde para ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca, bakımlı bir kamyon daha güvenilir ve daha yakıt verimli bir kamyondur. Bunların tümü toplam sahip olma maliyetini düşürür ve omuzlarınızdaki yükü azaltır; böylece işletmenizi büyütmeye odaklanabilirsiniz.

Size en uygun sözleşmeyi seçin

Yürüyen aksam onarımlarını kapsar

Volvo Gümüş Sözleşme

Yüksek maliyetli aktarım organı onarımlarını ve koruyucu bakımı içeren bir servis planıyla kafanız rahat olsun.

Gümüş sözleşme hakkında daha fazla bilgi
Kamyonunuz önceden üzerinde anlaşılan bir servis planına sahip olur

Volvo Mavi Sözleşme

Tüm koruyucu bakım işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve aracınızın önceden üzerinde anlaşılan bir servis planına sahip olması sayesinde artık daha rahat olabilirsiniz.

Mavi sözleşme hakkında daha fazla bilgi
Gereksinimlerinize göre uyarlanmış servis

Bir servis planıyla başlayın

Maksimum işletim süresi için ilk adım ücretsiz bir servis planı oluşturulmasıdır. Kamyonunuz ve işletmeniz hakkında bilgi edinir ve sizinle birlikte çalışarak en doğru bakım düzeyini belirleriz. Ardından, her kilometreden daha fazlasını elde etmenize yardımcı olacak bir servis planı konusunda anlaşmaya varırız.

VT

Size en uygun sözleşme hangisi?

Aradığınız cevaplar yerel Volvo Trucks bayinizde. Servis planınızı oluşturmak için bayinizi ziyaret edin veya arayın.

Yerel bayinizi bulun