Volvo Yenileme Parçası fren kaliperi

10 cm dünyanızı değiştirebilir

Bir Volvo Yenileme Parçası fren kaliperi, sizi güvende tutar ve bir Volvo kamyondan beklediğiniz performansı ve güvenilirliği sunar. Toleranslar son milimetreye varana kadar kusursuz bir şekilde hizalanmıştır ve 2006'dan sonra üretilen tüm araçlara uyar.

Parçaları hiçbir zaman ödün vermenize gerek kalmayacak şekilde yeniden üretiyoruz. Volvo Yenileme Parçası fren kaliperlerimiz bu nedenle 2 yıllık uluslararası garantiyle geliyor.

 

Eksiksiz bir yenileme parçası fren kaliperi ünitesi

Eksiksiz bir yenileme parçası fren kaliperi ünitesi

Artık 2006 ve sonrasında üretilen kamyonlar için tamamen yeniden üretilmiş Volvo Yenileme Parçası fren kaliperi satın alabilirsiniz. Yenileme parçası fren kaliperlerini seçerek fren sisteminizin bütünlüğünü korur ve gelecekteki bakım ve onarım maliyetlerini minimumda tutarsınız. Aslında, her şey tıpkı kamyonunuz fabrikadan çıkarken nasılsa öyle çalışır.

 

2 yıllık takılan parça garantisi

2 Yıllık Takılan Parça Garantisi

Volvo Yenileme Parçalarından oldukça yetenekli servis teknisyenlerimizden biri tarafından takılan tamamen yeniden üretilmiş fren kaliperi ünitesi almayı seçtiğinizde, yeni parçalarla aynı garantiyi sunarız. Bu ayrıca, global bir servis ağına erişim sayesinde, dünyanın neresinde olursanız olun garantinizin hâlâ geçerli olduğu ve uluslararası olarak güvence altına alındığınız anlamına gelir.

 

İşletim süresinin en üst düzeye çıkarılması

İşletim süresinin en üst düzeye çıkarılması

Bütün üniteyi kolaylıkla değiştirebilecekken neden bir fren kaliperini onarmak için boşa zaman harcayasınız? Volvo Yenileme Parçaları, orijinal performans, güvenilirlik ve kalite değerleri ile eşit olacak veya bunları aşacak şekilde yeniden üretilir. İşlem oldukça basittir. Aşınmış parçanızı iade edersiniz ve karşılığında eksiksiz bir Volvo Yenileme Parçası alırsınız. Aşınmış parça incelenir ve onaylanırsa yeniden üretilir. Daha sonra parçayı, başka bir müşteri ihtiyaç duyuncaya kadar global depo ağımızda saklarız.

 

Rekabetçi fiyatlandırma

Rekabetçi fiyatlandırma

Yeniden üretilmiş parçalar rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılır. Çünkü toplam sahip olma maliyetinize önem veriyoruz. Volvo kamyonunuzu kalite, performans veya güvenilirlikten ödün vermeden kârlı bir şekilde koruyabileceğinizi hissetmenizi istiyoruz. Yeniden üretilmiş parçalar, Volvo'nuzu bir Volvo olarak tutmanıza yardımcı olur.

 

Volvo güvenliği ve performansı

Volvo güvenliği ve performansı

Bir kazadan kaçınmak söz konusu olduğunda güvenlik santimetre cinsinden ölçülebilir. Bu nedenle Volvo Trucks fren teknolojisi çok yüksek derecede güvenlik sağlar. Volvo Trucks markasının ayrılmaz bir parçasıdır. Daha fazla stabilite, daha kısa durma mesafesi ve gelişmiş yol tutuşu ancak fren sistemi kusursuz çalıştığında elde edilebilir. Yeniden üretilmiş parçalar sistemin bu şekilde kalmasını sağlar ve gerektiğinde, Volvo Trucks'tan beklediğiniz güvenlik ve performans seviyesini korumak için en son teknolojiyi kullanarak parçayı güncelleriz.

 

Çevreye saygı

Çevreye saygı

Aşınmış parçaların değiştirilmesi, Volvo'nun yüksek kaliteli ve uygun maliyetli yenileme parçaları sağlamasına olanak sağlarken, ham madde kullanımını %85'e kadar azaltır ve bu da hepimiz için çevresel avantajlar sağlar. Bunların tümü Volvo’nun temel değerleri olan kalite, güvenlik ve çevreye saygıyı ile uyumludur.

 

Güvenlikten hiçbir zaman ödün vermeyin

Güvenlikten hiçbir zaman ödün vermeyin

Yerel bayiniz ile iletişime geçin ve Orijinal Yenileme Parçası Fren kaliperi için montaj dahil fiyatı öğrenin.

Burada yerel satıcınızda durun