Bu, hayatın temel bir gerçeğidir. Uzun vadeli hedefleriniz olduğunda kendinize bakmanız gerekir. O ya da bu şekilde her şeyin bir önemi vardır. Her antrenman, her öğün, her esneme yeni bir anlam kazanır. Çünkü doğru yapıldığında, her zaman yaptığınız şeyi en iyi şekilde yapmaya devam etmenize olanak tanır. Aynı şey Volvo Kamyonunuz için de geçerlidir. Orijinal Volvo Yedek Parçalarını seçmek kamyonunuzu uzun bir süre en iyi formda tutar.

Orijinal Volvo Yedek Parçaları
Orijinal Volvo Yedek Parçaları

Neden Orijinal Volvo Yedek Parçaları?

Yüksek kaliteli parçalar kullanan premium araçların da servise ve onarıma ihtiyacı olur. Bu yüzden, bu zaman geldiğinde, Orijinal Volvo Yedek Parçaları kullanarak çalışma sürenizi ve verimliliğinizi en üst düzeye çıkarırız. Volvo kamyonunuzda en iyi performansı ve mükemmel uyumu sağlamak için tasarlanmış ve test edilmişlerdir. Her Orijinal Volvo Yedek Parçası, Orijinal Volvo Yenileme Parçası ve Orijinal Volvo Aksesuarı ile müşterilerimize eksiksiz bir gönül rahatlığı sunarız. Bu nedenle, Orijinal Volvo Yedek Parçalarının aracınızın ömrünü uzattığını, riskleri azalttığını ve paranızın karşılığını verdiğini gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Bayi Arama

Orijinal Volvo Yedek Parçaları kullanın

Orijinal Volvo Yedek Parçaları, uzman servis ve montajcılar ile tüm işlemler ilk defada doğru şekilde tamamlanır. Her şey yerel Volvo Trucks bayinizle başlar.

Yerel bayinizi bulun
Yedek parçalarımız diğer yedek parçaların aksine uzun işletim süresi sağlar

Orijinal Volvo Yedek Parçaları şimdi 2 yıllık takılı parça garantisi ile sunuluyor

Yüksek standartlarımız var. Parçalarımız için kamyonunuzu ürettiğimiz parçalarla tamamen aynı kalite standartlarını kullanıyoruz. Bu nedenle, bir parça değişimine ihtiyaç duyduğunuzda yalnızca Orijinal Volvo Yedek Parçalarını kullanıyoruz. Kamyonunuzun yakıt verimliliğini korur ve emisyonlarını azaltırlar. Ayrıca, kamyonunuzu her zaman en iyi durumda tutarlar. Kısacası, diğer yedek parçaların aksine uzun işletim süresi sağlarlar.

Daha dayanıklı parçalar

Orijinal Volvo Yedek Parçaları kalite güvencesinden çok daha fazlasını sunar. Belirlediğimiz teknik özelliklere göre tasarlanır ve tavizsiz standartlarımıza uygun olarak üretilirler. Zorlu testlerden geçerler. Mükemmel uyum sağlarlar. İhtiyaç duyduğunuz iç rahatlığını sağlarlar. 

İhtiyacınız olan yedek parçalar size hiçbir zaman uzak değil

Doğru yedek parça. Doğru yer. Doğru zaman

Dünya çapındaki 140 pazarda bulunan servislerden oluşan servis ağı sayesinde, arıza durumunda tekrar yola koyulmanızı sağlayacak parça ve servislere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gelişmiş lojistik sistemlerimiz sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz parçayı bulup Volvo'nun hızlı teslimat süreciyle teslim edebiliyoruz.

İşletim süreniz bizim bir numaralı önceliğimiz

15 yıl boyunca üretim sözümüz

Hangi Volvo kamyonunu kullanıyor olursanız olun veya ne zaman satın almış olursanız olsun, önceliğimiz yüksek işletim süresi elde etmenizi sağlamaktır. İşte bu nedenle, bir modelin üretimi durdurulduktan sonra tüm önemli parçaları en az 15 yıl boyunca üretmeye ve tedarik etmeye devam ediyoruz.

100.000'den fazla seçenek arasından ihtiyacınız olan parçaları bulun

Mükemmel parçayı bulun

100.000'den fazla Orijinal Volvo Yedek Parçası üretiyor ve tedarik ediyoruz. Parça kataloğumuzu kullanarak ihtiyaç duyduğunuz parçayı kolayca bulabilirsiniz.

Parça broşürüne göz atın

ORİJİNAL VOLVO YEDEK PARÇALARI - ENDİŞESİZ GEÇECEK 2 YIL

Yedek parçalarımız orijinaldir. Yedek parçalarımızın kalitesinden o kadar eminiz ki bunları 2 yıllık takılan parça garantisi ile sunuyoruz. 

Bir yedek parça, garanti kapsamına giren bir kusur nedeniyle ilk 2 sene içinde arızalanırsa yedek parçanın onarım veya değişim maliyetini biz karşılayacağız.

Orijinal Volvo Yedek Parçasına yönelik tam 2 yıllık takılan parça garantisi, yalnızca işlemler yetkili bir Volvo servisi tarafından gerçekleştirildiğinde geçerlidir. Parçaların onarımını ve değişimini kapsıyor. Hatta dolaylı hasarları da.

Volvo Yenileme Parçaları

Volvo Yenileme Parçaları, sıfırlanarak yeniden orijinal haline geri getirilen ve cazip fiyatlarla sunulan Orijinal Volvo Yedek Parçalarıdır. Yenileme parçaları için yepyeni bir parçayla tamamen aynı kalite standartlarını kullanıyoruz. Üstelik, tamamen aynı garanti kapsamında sunulmaktadırlar.

Yenileme parçaları ürün portföyümüz pazardaki en kapsamlı ürün portföylerinden biridir. Cazip fiyatlarla sunulan ve güvenebileceğiniz standartlara göre üretilen hava kompresörlerinden kontrol ünitelerine, debriyaj setlerinden motorlara, şanzımanlardan turboşarjlara ve takograflara kadar her şeyi bulabilirsiniz.

VT

Siz de bir parçası olun

Orijinal Volvo Yedek Parçaları, uzman servis ve montajcılar ile tüm işlemler ilk defada doğru şekilde tamamlanır. Her şey yerel Volvo Trucks bayinizle başlar.

Yerel bayinizi bulun