En iyi sürücünüz kim?

Yakıt Verimliliği Skoru, sürücülerinizin ve araçlarının yakıt performansını görebilmenizi sağlar. 0 ile 100 aralığındaki skorlar, dört temel alandaki sürücü performansını gösterir: hız adaptasyonu, motor ve vites kullanımı, öngörü ve frenleme, duraklama.

Yakıt ve Çevre, sürücülerin kontrolü ele almalarına ve seyir sırasında sürüş tekniklerini değiştirmelerine imkân verir. Potansiyel olarak, yakıt tüketimlerini %5'e varan oranda düşürmelerini sağlayabilir.

Johan Rundberg

Ürün Müdürü, Volvo Trucks

Yakıt Verimliliği Skorunuz zaman içindeki yakıt tüketiminizi kontrol etmenize olanak tanır.

Eğilimler ve eğitim

Yakıt Verimliliği Skorunu bilmeniz sürücü performansını ayrıntılı olarak karşılaştırmanıza olanak tanır. Bu bilgi, etkili sürücü eğitimleriyle de desteklendiğinde, yakıt tüketimini zamanla kontrol altına almanıza yardımcı olur.

Sürücü Eğitimi kurslarımız hakkında daha fazla bilgi alın
Emisyon raporları: oluşturması ve paylaşması kolaydır

İşletmenizi büyütün

Yakıt verimliliğini arttırmanız çevre üzerindeki etkilerinizi azaltmanız anlamına gelir. Doğru şekilde belgelenen emisyon verileri hem çevre bilincine sahip müşterileri bulmanıza hem de müşterilerinizi korumanıza yardımcı olur. Emisyon raporları kolaylıkla oluşturulabilir ve müşterilerinize bunlara ihtiyaç duydukları an otomatik olarak gönderilebilir. Yakıt ve çevre raporları, hem dizel hem de LNG ile çalışan kamyonlar ile kullanılabilir.

Dynafleet Yakıt ve Çevre.

Sürücü Koçluğu

Sürücülerinize sürüş tekniklerini optimize etmek için ihtiyaç duydukları önerilerde bulunun. Hem de sürüş esnasında. Sürücü Koçluğu, yoldayken sürekli analiz yapan bir kabin içi fonksiyonudur. Kârlılığınıza katkıda bulunan paha biçilmez ve çabuk tepki veren bir araçtır. 

Temel Avantajlar

  • Yakıt tüketimini, sürüş mesafesini, emisyon düzeylerini ve çok daha fazlasını görün
  • Her bir sürücünün yakıt verimliliği performansını analiz edin
  • Kolayca okunabilen raporlar maliyetleri düşüren iyileştirmelerin yapılabileceği alanları gösterir ve zaman içinde sürekli tasarruf yapılmasını destekler
  • Uyarı sistemi yakıt seviyesindeki önemli değişiklikler ve potansiyel yakıt hırsızlıkları konusunda sizi uyarır
  • Emisyon düzeyi raporları, çevre bilincine sahip müşterilere otomatik olarak gönderilebilir
  • Raporlar, hem dizel hem de LNG ile çalışan kamyonlar ile kullanılabilir.
VT

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz?

Bayilerimiz Dynafleet konusunda uzmandır. Yakıt ve Çevre hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bayinizle görüşün.

Yerel bayinizi bulun