Kontrolün sizde kalmasını kolaylaştırır: müşterilere güncel bilgiler sağlar

Konumlar ve çok daha fazlası

Hız, sürücünün durumu, tahmini varış saati ve diğer bilgilerin sürekli olarak güncellenmesi sizin ve müşterilerinizin kontrolü elinde tutmasını kolaylaştırır. Ayrıca, kamyon konumu kaydedildiği için rotayı istediğiniz zaman gözden geçirebilirsiniz.

Yeni bir görev için en uygun kamyon hangisi?

Çalışmaya hazır

Gerçek zamanlı bilgiler sayesinde yeni bir iş için en uygun kamyonun hangisi olduğunu da öğrenebilirsiniz. Yükün teslim alınacağı konuma en yakın araçları tek bir tıkla listeleyebilirsiniz. Ayrıca, teslimat adresine kimlerin mesai süresi içinde ulaşabileceğini ve kimlerin ulaşamayacağını da gösterir.

Üretkenlik için Konumlandırma+

Üretkenlik için Konumlandırma+

Tüm filonuz için gerçek zamanlı konum verileri mi istiyorsunuz? Rica ederim. Konumlandırma+ tüm kamyonlarınız için güncel konum verileri sağlar. Ve Geofence+ işlevi sürücüler planlanan rotalardan saptığında size uyarı gönderir. Gelişmiş, gerçek zamanlı global konum verileri kontrolün tamamen sizde olmasına yardımcı olur.

Dynafleet'te Birim Takibi.

Birim Takibi

Treylerleriniz, hizmet araçlarınız, konteynerleriniz ve diğer hareketli varlıklarınızın takibini mi yapmak istiyorsunuz? Birim Takibi işlevi, varlıklarınızın konumlarına dair kapsamlı bir genel bakış sunar. Bu işlev, tüm Dynafleet hizmetleriyle birlikte verilmektedir ve Konumlandırma hizmeti için güzel bir tamamlayıcı niteliğindedir.

Özelleştirilmiş bilgiler

Doğru giriş kodunu veya tam zamanında yapılan bir teslimatın onayını mı arıyorsunuz? "Geofence"ler (coğrafi sınırlar) oluşturulduğunda, bir kamyon terminal gibi belirli bir coğrafi alana girip çıktığında kabinde ve ofiste görüntülenen, kritik ve zaman tasarrufu sağlayan bilgiler alınabilir.

Konumlandırma hizmeti

  • Bir kamyonun tam konumunu sokak seviyesinde gösterir
  • Saatler, sürücüler, hız, yük ve araç türü hakkında bilgi sağlar
  • Yeni görevlere en uygun kamyonları gösterir
  • Bir kamyon belirli bir coğrafi alana girdiğinde önemli bilgileri görmenizi sağlar
  • Rota planlamayı daha basit hale getirir ve varış noktanıza en hızlı rotayı bulmanızı kolaylaştırır
  • Dynafleet Online'daki navigasyon noktaları kamyonun navigasyon sistemine gönderilebilir
  • Müşteriler tanımlanan müşteri oturum açma bilgilerini kullanarak kargolarının ilerlemesini takip edebilir

Konumlandırma+ hizmeti

  • Aracın konumu gerçek zamanlı olarak dakika dakika güncellenir.
  • Ülke sınırlarını geçen, Geofence+ işleviyle kullanıcı tarafından belirlenen rotalardan veya alanlardan çıkan araçlardan bildirim almanızı sağlar.
  • Geofence+ işlevinin kullanıcı tarafından belirlenen zaman aralıklarında çalıştırılabilmesi sayesinde bildirimler istediğiniz zaman gönderilir.
VT

Mükemmel konumlandırma

Volvo Trucks bayiniz Dynafleet hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilir. Bayinizi arayabilirsiniz. Ziyaret edebilirsiniz. Ya da dilerseniz size uğramalarını isteyebilirsiniz.

Yerel bayinizi bulun