Kolay mesajlaşma.

İletişimde kalma

Mesajlaşma, o sırada direksiyonun arkasındaki kim olursa olsun, her zaman kamyonla iletişim kurabilmenizi sağlar. Ofis ve sürücüler metin iletileri aracılığıyla iletişim kurar. Mesajlar kolayca yazılabilir ve kamyonun ekranında gösterilir. Kablosuz klavye, sürücülerin kamyon hareket halinde değilken iletişim kurabilmesine yardımcı olur. Sürücüler sürüş esnasında mesajları okuyabilir.

Dynafleet Mesajlaşma ile entegrasyon.

Diğer sistemlerle entegre edin

Mesajlaşma hizmeti sipariş veya faturalama sistemlerinizle sorunsuz şekilde entegre edilebilir, böylece tüm önemli bilgiler aynı ekrandan yönetilebilir. Bu durum size daha fazla kontrol imkanı verir ve iş emirlerinin kamyon ekranında net olarak görüntülenmesi de sürücüye daha büyük bir kolaylık sunar.

Çok yönlü ekran.

Ekranınızın potansiyeli

Kamyonunuzun ekranı mesajlaşmadan çok daha fazlasını sunabilir. Sürüş ve dinlenme zamanları, sürücü koçluğu ve navigasyon ile ilgili otomatik bildirimler stresi azaltır ve sürücü üretkenliğini arttırır.

Temel Avantajlar

  • Dynafleet'teki metin iletileri, kısa mesaj veya e-posta aracılığıyla sürücülerle iletişim
  • Hızlı mesajlaşma. Sürücüyü destekler ve bilgiye dayalı kararlar almasına yardımcı olur
  • Tüm filoyla düşük maliyetli iletişim
  • Navigasyon sistemi için varış noktası ile ilgili mesajlar alın. Tahmini varış zamanı Dynafleet'te filo yöneticisine gösterilir
Yerel bayinizi bulun

Mesajı alın

Volvo Trucks bayiniz Dynafleet Mesajlaşma'yı kurmanıza yardımcı olabilir. Size ayrıca, kamyonunuzda sunulan zengin özellikli ekran seçeneklerini açıklayacaktır.

Yerel bayinizi bulun