Yakıt ve Çevre tasarruf etmenize ve CO2 salınımını azaltmanıza yardım eder

Dynafleet Yakıt ve Çevre

Yakıtı en verimli kullanan sürücünüz hangisi? Kim eğitim ve desteğe ihtiyaç duyuyor? Dynafleet Yakıt ve Çevre servisi araç ve sürücü verilerinin analiziyle vakit kaybetmenizi önler. Optimizasyonların nerede yapılabileceğini gösterir ve CO2 salınımlarınızın takibini yapar.

Yakıt ve Çevre ile tasarruf etmeye başlayın
Konumlandırma: sizi döngüye sokar

Dynafleet Konumlandırma

Telefonla aramaya son. Tahmin yürütmeye son. Konumlandırma hizmeti öğrenmeniz gereken bilgiyi size tam olarak bildirir. Kamyonun konumundan sürücüye, kamyonun hızı, aracın yükü ve tipi hakkındaki ayrıntılı bilgilere kadar uzanan çok kapsamlı bilgiler. Ayrıca, planlama yapmanıza, yolunuzu bulmanıza ve işletmenizi daha kârlı bir şekilde yönetmenize de yardımcı olur.

Konumlandırma hizmetini keşfedin
Dynafleet Araç Durumu.

Dynafleet Araç Durumu

İşletim sürenizin kontrolünü elinize alın. Araç Durumu, siz ofisteyken araçlarınızdaki gösterge tablosunda bulunan uyarı ve alarm ışıklarının durumunu size bildirir. Araç ve filo düzeyinde bilgi alabilirsiniz. Kısa ve uzun dönem bakımınızı planlamanıza ve yönetmenize yardımcı olur.

Dynafleet Araç Durumu hizmetini inceleyin
Hızlı, güvenli ve düşük maliyetli

Dynafleet Mesajlaşma

Hızlı, güvenli ve uygun maliyetli Mesajlaşma özelliği ofisinizin kamyonla her zaman iletişim kurabilmesine olanak sağlar. Ciddi mali kayıplara neden olan yanlış anlamaların önüne geçer ve sürücülere yoldayken daha iyi kararlar alabilmek için ihtiyaç duydukları bilgileri verir. Kamyonlar nerede olursa olsun istediğiniz kadar iletişim kurabilirsiniz.

Mesajlaşma hizmetini keşfedin

Nasıl çalışıyor?

Eksiksiz bir sistem - tüm platformlar için

Dynafleet, Volvo kamyonunuz hakkında benzersiz ve son derece faydalı bilgilere erişebilmenizi sağlar. Ayrıca, her marka kamyona monte edilebilmesi, farklı markalardan oluşan bir filonuz varsa işinizi daha da kolaylaştırır.

 

Filo yönetiminiz için halihazırda başka bir platform kullanıyorsanız, Volvo kamyonunuzdan gelen araç verilerini filo yönetim sisteminize aktarabilmenize izin veren Veri Erişimi hizmetini sunuyoruz.

Kolay montaj

Dynafleet donanımı ya fabrikada monte edilir ya da Volvo Trucks bayiniz tarafından sonradan eklenir. Ekstra bir yazılıma ihtiyaç duyulmaz. Sadece Dynafleet web portalında oturum açarak filo bilgilerinize erişebilirsiniz. Alternatif olarak, nerede olursanız olun güncellemeler için akıllı telefon veya tabletinizi kullanabilirsiniz.

Bilgi ve saklama

Araç ve sürücü hakkındaki bilgiler Dynafleet'in veritabanına gönderilerek burada analiz edilir ve kolayca okunan raporlar ile size sunulur. Ofisiniz ve sürücünüz metin iletileri aracılığıyla iletişim kurabilir. Aynı zamanda sipariş verme veya faturalama sistemlerinizi Dynafleet ile entegre etmek de mümkündür.

VT

Mükemmel paket

Volvo Trucks bayiniz size ve işletmenize en uygun Dynafleet paketini bulmanıza yardımcı olabilir.

Yerel bayinizi bulun