İşin zor kısmını bize bırakın

İşin zor kısmını bize bırakın

Kişisel yakıt koçunuz işin zor kısmını sizin için halledebilir.

Sürüş tekniklerinizi analiz ederek, sürüş davranışlarınızın iyileştirilebileceği ve sürdürülebilir tasarruflar elde edilebileceğiniz alanları belirler. Tavsiyeler e-posta yoluyla düzenli olarak size gönderilir ve bu bilgiler daha iyi gerçek zamanlı operasyonel kararlar almak için kullanılabilir.

Ne kadar tasarruf edebilirsiniz?

Ne kadar tasarruf edebilirsiniz?

Yılda 140.000 km yol kateden bir kamyon, Yakıt Önerisi'nden aldığı destekle yakıt maliyetini 2.500 Avro kadar düşürebilir. Araç başına ayda 20 Avro servis ücreti alındığını düşündüğünüzde, ödediğiniz paranın size misliyle geri döndüğünü görebilirsiniz.

İlave destek

İlave destek

Yakıt Önerisi, sürdürülebilir tasarruflar elde etmenize yardımcı olan ilham verici bir web tabanlı kaynak olan Yakıt Yönetimi Sitesine erişim izni ile birlikte verilmektedir. Yakıt Yönetimi Sitesi sürücülerin motive edilmesine yönelik kılavuzlar, hedeflerinize ulaşma konusunda tavsiyeler ve sonuçlarınızı paylaşmanıza yardımcı olacak araçlar içermektedir. Ayrıca, kullanıcılarına en son yakıt tasarrufu teknikleriyle ilgili araştırmaları da sunabilmektedir.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili Servis Bul