En iyi sürücünüz kim?

Yakıt verimliliği skoru, sürücülerinizin ve araçlarının yakıt performansını görebilmenizi sağlamaktadır. 0 ile 100 aralığındaki skorlar, hız adaptasyonu, motor ve vites kullanımı, öngörü ve frenleme, duraklama gibi dört temel alandaki sürücü performansını göstermektedir.

Yakıt ve Çevre, sürücülerin kontrolü ele almalarına ve seyir sırasında sürüş tekniklerini değiştirmelerine imkân verir. Potansiyel olarak, yakıt tüketimlerini %5'e varan oranda düşürmelerini sağlayabilir.

Johan Rundberg

Ürün Müdürü, Volvo Trucks

Eğilimler ve Eğitim

EĞİLİMLER VE EĞİTİM

Yakıt verimliliği skorunu bilmeniz sürücü performansını ayrıntılı olarak karşılaştırmanıza olanak sağlamaktadır. Bu bilgi, etkili sürücü eğitimleriyle de desteklendiğinde, yakıt tüketimini zamanla kontrol altına almanıza yardımcı olabilir.

Daha fazla bilgi edinin
İşletmenizi büyütün

İŞLETMENİZİ büyütün

Yakıt verimliliğini artırmanız çevre üzerindeki etkilerinizi azaltıyor olduğunuz anlamına gelmektedir. Doğru şekilde belgelenen emisyon verileri hem çevre bilincine sahip müşterileri bulmanıza hem de müşterilerinizi korumanıza yardımcı olur. Emisyon raporlarını kolayca oluşturabilir ve müşterilerinize ihtiyaç duydukları an otomatik olarak gönderebilirsiniz.

Sürücü Koçluğu

Sürücü Koçum hep yanımda

Sürücülerinize, sürüş esnasında sürüş tekniklerini optimize etmek için ihtiyaç duydukları önerilerde bulunabilirsiniz. Sürücü koçluğu, yoldayken sürekli analiz yapan bir kabin içi fonksiyondur. Kârlılığınıza katkıda bulunan paha biçilmez ve çabuk tepki veren bir araçtır.

Avantajlar

  • Yakıt tüketimini, sürüş mesafesini, emisyon düzeylerini ve çok daha fazlasını görebilirsiniz.
  • Her bir sürücünün yakıt verimliliği performansını analiz edebilirsiniz.
  • Kolayca okunabilen raporlar maliyetleri düşüren iyileştirmelerin yapılabileceği alanları gösterir ve zaman içinde sürekli tasarruf yapabilmenizi destekler.
  • Uyarı sistemi yakıt seviyesindeki önemli değişiklikler ve potansiyel yakıt hırsızlıkları konusunda sizi uyarabilir.
  • Emisyon düzeyi raporları, çevre bilincine sahip müşterilere otomatik olarak gönderilebilir.
Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul