Konumlama

Kontrol elinizin altında

Hız, sürücünün durumu, tahmini varış saati ve diğer bilgilerin sürekli olarak güncellenmesi kontrolü elinizde tutmanızı kolaylaştırır. Ayrıca, kamyon konumu kaydedildiği için rotayı istediğiniz zaman gözden geçirebilirsiniz.

Yeni bir görev için en uygun kamyon hangisi?

Seni seçtim

Gerçek zamanlı bilgiler sayesinde yeni bir iş için en uygun kamyonun hangisi olduğunu öğrenebilirsiniz. Yükün teslim alınacağı konuma en yakın araçları tek dokunuşla listeleyebilir, ayrıca teslimat adresine hangi sürücülerin mesai süresi içinde ulaşabileceğini ve hangilerinin ulaşamayacağını görebilirsiniz.

Üretkenlik için Konumlandırma+

Üretkenlik için Geofence+

Tüm filonuz için gerçek zamanlı konum verileri mi istiyorsunuz? Geofence ile tüm kamyonlarınız için güncel konum verileri elde edebilirsiniz. Ayrıca, Geofence+ işlevi ile sürücüler planlanan rotadan saptığında uyarı alabilirsiniz. Gelişmiş, gerçek zamanlı global konum verileri kontrolün tamamen sizde olmasına yardımcı olur.

Özelleştirilmiş bilgiler

Doğru giriş kodunu veya tam zamanında yapılan bir teslimatın onayını mı arıyorsunuz?

Uygulamada, Geofence'ler (coğrafi sınırlar) oluşturduğunuzda, bir kamyon terminal gibi belirli bir coğrafi alana girip çıktığında kabinde ve ofiste görüntülenebilen, kritik ve zaman tasarrufu sağlayan bilgiler edinebilirsiniz.

KONUMLANDIRMA+

  • Bir kamyonun tam konumunu sokak seviyesinde gösterir
  • Saatler, sürücüler, hız, yük ve araç türü hakkında bilgi sağlar
  • Yeni görevlere en uygun kamyonları gösterir
  • Bir kamyon belirli bir coğrafi alana girdiğinde önemli bilgileri görmenizi sağlar
  • Rota planlamayı daha basit hale getirir ve varış noktanıza en hızlı rotayı bulmanızı kolaylaştırır
  • Dynafleet Online'daki navigasyon noktaları kamyonun navigasyon sistemine gönderilebilir
  • Müşteriler tanımlanan müşteri oturum açma bilgilerini kullanarak kargolarının ilerlemesini takip edebilir

GEOFENCE+

  • Aracın konumu gerçek zamanlı olarak dakika dakika güncellenir
  • Ülke sınırlarını geçen, Geofence+ işleviyle kullanıcı tarafından belirlenen rotalardan veya alanlardan çıkan araçlardan bildirim almanızı sağlar
  • Geofence+ işlevinin kullanıcı tarafından belirlenen zaman aralıklarında çalıştırılabilmesi sayesinde bildirimler istediğiniz zaman gönderilebilir
Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili Servis Bul