Daima Hatta Kalın

Daima Hatta kalın

Mesajlaşma, o sırada direksiyonun arkasında kim olursa olsun, her zaman kamyonla iletişim kurabilmenizi sağlar. Ofis ve sürücüler metin iletileri aracılığıyla iletişim kurar. Mesajlar kolayca yazılabilir ve kamyonun ekranında gösterilebilir. Kablosuz klavye, sürücülerin kamyon hareket halinde değilken iletişim kurabilmesine yardımcı olur. Sürücüler sürüş esnasında mesajları okuyabilir.

Entegre edilebilir

Entegre edilebilir

Mesajlaşma hizmeti sipariş veya faturalama sistemlerinizle sorunsuz şekilde entegre edilebilir. Böylece tüm önemli bilgiler aynı ekrandan yönetir. Bu durum size daha fazla kontrol imkanı verirken, iş emirlerinin kamyon ekranında net olarak görüntülenmesi sürücüye de kolaylık sağlar.

Ekran ötesi

Bir Ekrandan fazlası

Kamyonunuzun ekranı mesajlaşmadan çok daha fazlasını size sunabilir. Sürüş ve dinlenme zamanları, sürücü koçluğu ve navigasyon ile ilgili otomatik bildirimleri bu ekrandan alabilir böylece stresi azaltarak sürücü üretkenliğini artırabilirsiniz.

Avantajlar

  • Dynafleet'teki metin iletileri, kısa mesaj veya e-posta aracılığıyla sürücülerle iletişim
  • Hızlı mesajlaşma. Sürücüyü destekler ve bilgiye dayalı kararlar almasına yardımcı olur
  • Tüm filoyla düşük maliyetli iletişim
  • Navigasyon sistemi için varış noktası ile ilgili mesajlar alabilir, Dynafleet'te tahmini varış zamanını filo yöneticisine gösterebilir
Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili Servis Bul