Dynafleet Mesajlaşma

Daima hatta kalın

Mesajlaşma, o sırada direksiyonun arkasındaki kim olursa olsun, her zaman kamyonla iletişim kurabilmenizi sağlar. Ofis ve sürücüler metin iletileri aracılığıyla iletişim kurar. Mesajlar kolayca yazılabilir ve kamyonun ekranında gösterilir. Kablosuz klavye, sürücülerin kamyon hareket halinde değilken iletişim kurabilmesine yardımcı olur. Sürücüler sürüş esnasında mesajları okuyabilir.

Dynafleet Mesajlaşma

Diğer sistemlerle entegre edin

Mesajlaşma hizmeti sipariş veya faturalama sistemlerinizle sorunsuz şekilde entegre edilebilir. Böylece tüm önemli bilgiler aynı ekrandan yönetir. Bu durum size daha fazla kontrol imkanı verirken, iş emirlerinin kamyon ekranında net olarak görüntülenmesi sürücüye de kolaylık sağlar.

Dynafleet Mesajlaşma

Bir ekrandan fazlası

Kamyonunuzun ekranı mesajlaşmadan çok daha fazlasını size sunabilir. Sürüş ve dinlenme zamanları, sürücü koçluğu ve navigasyon ile ilgili otomatik bildirimleri bu ekrandan alabilir böylece stresi azaltarak sürücü üretkenliğini artırabilirsiniz.

Avantajlar

  • Kısa mesaj veya e-posta aracılığıyla sürücülerinizle iletişim kurabilirsiniz.
  • Hızlı mesajlaşma ile sürücülerinizi destekler ve bilgiye dayalı kararlar almalarına yardımcı olabilirsiniz.
  • Tüm filonuzla düşük maliyetli iletişim kurabilirsiniz.
  • Navigasyon sistemi için varış noktası ile ilgili mesajları alabilir, tahmini varış zamanlarınızı Dynafleet'te filo yöneticinize gösterebilirsiniz.
Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili servis bul