Sürücü Zamanları

Planlamayı Basitleştirin

Sürücü zamanları ile planlama ve yönetim için daha az zaman harcarsınız. Sürücülerin yeni görevlerde ne kadar zaman harcadığını, çalışma saati düzenlemeleri bazında görebilirsiniz. Verimli nakliye planlamasını desteklemek için, Dynafleet, AB sürüş ve dinlenme süresi mevzuatına göre her sürücünün yeni görevlere ne kadar zaman ayırabileceğini anında bildirir, faturalama ve sürücü maaşlarını hesaplama gibi işlemlerinizi de kolaylaştırabilirsiniz.

Uzaktan Takograf Verisi İndirme

Takograf verilerini kamyon veya sürücünüz nerede olursa olsun ofisteyken indirebilirsiniz. Böylece, kayıtlarınızı güncel tutmanız kolaylaşır. Ayrıca, 20 dakika kadar süren manuel indirme işlemlerine duyulan ihtiyacı da ortadan kaldırır.

Takograf indirme işlemi başına 20 dakika tasarruf edilmesi, 40 kamyonluk bir filoda ayda 13 saatlik zaman tasarrufu sağlar. Bu da her yıl bir ay ekstra zaman kazanarak, bu süreyi daha verimli bir şekilde kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Johan Östberg

Ürün Uzmanı, Volvo Trucks

Sürücü zamanları sorun olmaktan çıkıyor.

Basit, Net ve Yasalara uygun

Sürücülerin çalışma ve dinlenme zamanlarının yönetilmesi ve daha fazlası.

Dynafleet, ekranda ve sürücü faaliyet raporlarında temel bilgileri görüntüleyerek tüm sürücü faaliyetlerini izlemenize yardımcı olur. Dahası, kabindeki sürücü zamanları desteği, sürücünün sürüş ve dinlenme sürelerine ilişkin yasalara uygun hareket etmesine yardımcı olur.

Avantajlar

  • Takograf hafıza verilerinin ve dijital sürücü kart verilerinin otomatik olarak indirilmesi. Bütün veriler, her zaman erişilebilir biçimde Dynafleet'te saklanabilir.
  • Sürücü zamanları öngörü özelliği sürücü zamanlarını devamlı takip eder ve ihlalleri gerçekleşmeden filo yöneticisine bildirilebilir.
  • Faturalama ve sürücü maaşlarının hesaplanması için temel oluşturur.
  • Sürüş ve dinlenme düzenlemelerinin yönetilmesi ve karşılanması kolaylaşır.
  • Planlama görevleri ve idari görevler kolaylaşır.
Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili servis bul