SEKTÖR UZMANLARI

Taşımacılık sektörünü tanıyoruz. İşletmenizin koşullarını anlıyoruz. Bu sayede size özel bir çözüm sunabiliyoruz: Tek bir kamyondan tüm bir filoya kadar. Yeni veya ikinci el.

UZUN VADELİ DESTEK

Finans uzmanlarımız, güvenebileceğiniz bir çözüm bulacaktır. İyi günlerde olduğu kadar kötü günlerde de size yardımcı olmaya hazırız.

KREDİ LİMİTİNİZİ KORUYUN

Bir Volvo finansman çözümü, finansman gereksinimleriniz için ikinci bir kaynaktır. Bu sayede bankanızdaki kredi limitinizi koruyabilirsiniz. Bunu diğer amaçlar için kullanabilirsiniz.

İlk günden itibaren araç sahipliği

Kredi taksitlendirmesi

1. GÜNDEN İTİBAREN ARAÇ SAHİPLİĞİ

Kamyona sahip olma. Ödemeleri dağıtma. Vergi avantajlarından faydalanma. Kredi taksitlendirmemiz tamamen bunlarla ilgilidir. Hem kredi hem de kamyon bilançonuzda görüntülenir. En iyi yanı ne mi? Sözleşme süresinin bitiminde, ödemesi yapılmış bir kamyona sahip olursunuz.

Kamyonlar için taksitle satın alma

Taksitle satın alma

ARAÇ SAHİPLİĞİ İÇİN KOLAY BİR YOL

Kamyonunuza düzenli ve öngörülebilir ödemelerle mi sahip olmak istiyorsunuz? O halde taksitle satın alma çözümünü kullanabilirsiniz. Kamyonunuz bilançonuzda görünür. Son ödemenizi yaptığınızda da sizin olur.

Size uyacak finansal kiralama çözümleri

Finansal kiralama

SATIN ALMA ÖZGÜRLÜĞÜ

Vergi yükümlülüğünüzü azaltma: kamyonunuz bilançonuzda görünür. Sözleşme süresinin bitiminde iki seçeneğiniz olur: kamyonunuzu geri verme veya satın alma.

Vergi indirimi için finansal kiralama

Finansal kiralama

VERGİ AÇISINDAN VERİMLİ FİNANSMAN

Bir satın alma için aldığınız aşınma indirimleri etkili değil mi? Finansal kiralama daha erken vergi indirimi sunar. Sözleşme süresinin bitiminde iki seçeneğiniz olur. Cüzi bir ücret karşılığında kiralamayı uzatma. Veya net satıştan faydalanma.

Açık seçenekleri olan bir kiralama çözümü

İşletme kira sözleşmesi

MAKSİMUM ESNEKLİK

Tüm seçeneklerin açık olduğu bir kiralama çözümü. Sözleşmenin sonunda kamyonu geri verebilir, bizden satın alabilir veya kiralama işlemini uzatabilirsiniz.

Sorunsuz kiralama

Kiralama anlaşması

SORUNSUZ ÇÖZÜM

Amortisman riski yoktur. Elden çıkarma riski yoktur. Baş ağrısına sebep olacak şeyler yoktur. Çünkü kamyonunuzu kiralarsınız. Aylık ödemeler maliyet olarak kaydedilir. Sözleşme süresi sona erdiğinde, kamyonu bize iade edersiniz. Gerisini biz hallederiz.

Volvo Finansal Hizmetler vergi ve muhasebe danışmanlık hizmeti sağlamamaktadır.
Müşteriler vergi ve muhasebe ile ilgili konularda, vergi ve muhasebe danışmanlarına başvurmaları gerekmektedir.

Finansal Hizmetler - bizimle iletişime geçin

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz!

Finans uzmanlarımız özelleştirilmiş bir çözümle size yardımcı olur.
Onları arayın veya ziyaret edin, size en uygun paketi bulacaklardır.

Volvo Finansal Hizmetler ile iletişime geçin