SEKTÖR UZMANLARI

Taşımacılık sektörünü tanıyoruz. İşletmenizin koşullarını anlıyoruz. Bu sayede size özel bir çözüm sunabiliyoruz: Tek bir kamyondan tüm bir filoya kadar. Yeni veya ikinci el.

UZUN VADELİ DESTEK

Finans uzmanlarımız, güvenebileceğiniz bir çözüm bulacaktır. İyi günlerde olduğu kadar kötü günlerde de size yardımcı olmaya hazırız.

KREDİ LİMİTİNİZİ KORUYUN

Bir Volvo finansman çözümü, finansman gereksinimleriniz için ikinci bir kaynaktır. Bu sayede bankanızdaki kredi limitinizi koruyabilirsiniz. Bunu diğer amaçlar için kullanabilirsiniz.

İlk günden itibaren

İlk günden itibaren

Kamyona sahip olma, ödemeleri dağıtma, vergi avantajlarından faydalanma.

Kredi taksitlendirmemiz tamamen bunlarla ilgilidir. Hem kredi hem de kamyon bilançonuzda görüntülenir. En iyi yanı ise; sözleşme süresinin bitiminde, ödemesi yapılmış bir kamyona sahip olursunuz.

Kolay bir yol

Kolay bir yol

Kamyonunuza düzenli ve öngörülebilir ödemelerle mi sahip olmak istiyorsunuz? O halde taksitle satın alma çözümünü kullanabilirsiniz. Kamyonunuz bilançonuzda görünür. Son ödemenizi yaptığınızda da sizin olur.

Satın alma özgürlüğü

Satın alma özgürlüğü

Vergi yükümlülüğünüzü azaltma: kamyonunuz bilançonuzda görünür. Sözleşme sürenizin bitiminde iki seçeneğiniz olur; kamyonunuzu iade edebilir veya satın alabilirsiniz.

Verimli Finansman

Verimli Finansman

Bir satın alma için aldığınız aşınma indirimleri etkili değil mi? Finansal kiralama daha erken vergi indirimi sunar. Sözleşme sürenizin bitiminde iki seçeneğiniz olur; cüzi bir ücret karşılığında kiralamayı uzatabilir veya net satıştan faydalanabilirsiniz.

Maksimum Esneklik

Maksimum Esneklik

Tüm seçeneklerin açık olduğu bir kiralama çözümü.

Sözleşmenin sonunda kamyonu geri verebilir, bizden satın alabilir veya kiralama süresini uzatabilirsiniz.

Sorunsuz kiralama

Kiralama anlaşması

Amortisman riski yoktur. Elden çıkarma riski yoktur. Baş ağrısına sebep olacak şeyler yoktur. Çünkü kamyonunuzu kiralarsınız. Aylık ödemeler maliyet olarak kaydedilir. Sözleşme süresi sona erdiğinde, kamyonu bize iade edersiniz. Gerisini biz hallederiz.

Volvo Finansal Hizmetler vergi ve muhasebe danışmanlık hizmeti sağlamamaktadır.
Müşterilerin vergi ve muhasebe ile ilgili konularda, vergi ve muhasebe danışmanlarına başvurmaları gerekmektedir.