Yeni kabininize hoş geldiniz

Yeni kabininize hoş geldiniz

My Truck uygulaması ile Volvo kamyonunuza uzaktan erişebilirsiniz. Bu şekilde nerede olursanız olun ön konsolunuzu kontrol edebilir, kabin içinde istediğiniz hava koşullarını ayarlayabilir, kapı kilit durumunu kontrol edebilir ve alarm durumunda müdahale edebilirsiniz. Bu uygulama Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM ve Volvo FMX model kamyonlarla kullanılabilir. Bize sorarsanız, günlük operasyonlarınızı iyileştirmenin daha kolay bir yolu yok.

My Truck'ı etkinleştirmek için bayinizle konuşun.

My Truck'ın herkese lazım olduğunu gösteren üç neden

Daha kolay planlama

Akü ve ışıkların durumunun yanı sıra yakıt, yağ, soğutucu ve sıvı seviyelerini de kontrol edebilirsiniz. Kamyonunuzun yolculuk öncesinde daha hazırlıklı olmasını ve günlük operasyonlarınızı daha kolay planlamanızı sağlar.

Daha yüksek konfor

Kabin park ısıtıcısı ve soğutucusunu ayarlayıp programlayabilirsiniz. Bir başka deyişle, kolay ve rahat bir yolculuk için gereken iklimi her zaman garantileyeceksiniz.

Geliştirilmiş güvenlik

Kapıların kilit durumunu kontrol edebilir, alarm tetiklendiğinde anlık bildirimler alabilirsiniz. Böylece kamyon daha güvenli olur ve yanlış giden bir şeyler olduğunda anında size haber verir.

My Truck
My Truck

My Truck'ı kısaca inceleyin ve indirin