Dünya genelinde profesyonel sürücü eksikliği yaşanması şaşırtıcı değil. Bu tür sürücülerin şirkete çekilmesi ve elde tutulması birçok operatör için zordur. Ama gösterilen bütün çabaya değer. Yetenekli ve motivasyonu yüksek sürücülerin daha üretken oldukları, araçları daha verimli ve güvenli sürdükleri kanıtlanmıştır. Basitçe söylemek gerekirse, şirket kârlılığında büyük, olumlu bir etkiye sahipler.

Volvo kamyon zaten sürücülere güvenlik, kullanım, sürüş ve dinlenme konforu konusunda birinci sınıf bir deneyim sunuyor. Dolayısıyla, daha en başından doğru kamyona yatırım yaptıysanız, kamyonun bütün faydalarını görebilmek için sürücünüze de yatırım yapmanız şarttır. Sürücü Geliştirme eğitimlerimiz bunu ve daha fazlasını başarmanıza yardımcı olabilir. Kurslarda, sürücüler daha verimli, güvenli ve bilgili olmalarını sağlayacak beceriler kazanıyor. Böylece kamyonda daha az aşınma ve yıpranma oluşuyor, daha iyi yakıt ekonomisi sağlanıyor, sürücüler daha sağlıklı ve mutlu oluyor ve işletmenin geliri de artıyor.

Sürücü Geliştirme - Sürücü Desteği - Volvo Trucks Hizmetleri

Sürücü Eğitimi

Volvo eğitimi, sürücülerin bir kamyondan en iyi şekilde yararlanmasına ve daha güvenli, daha akıllı ve daha az yakıtla kullanmasına yardımcı olur.

My Truck Uygulaması - Sürücü Desteği - Volvo Trucks Hizmetleri

My Truck uygulaması

Aracı bir akıllı telefon uygulamasına bağlamak. Bu özellik, sürücüye anlık durum bilgilerini verir ve aracı uzaktan kontrol etme imkanı sağlar.
 

My Truck App hakkında daha fazla bilgi alın >

Volvo Trucks Driver - Challenge Sürücü Desteği - Volvo Trucks Hizmetleri

Volvo Trucks Sürücü Yarışması

Volvo Trucks Driver Challenge, verimli sürüş becerilerinin önemini vurgulamayı amaçlayan küresel bir sürücü yarışmasıdır.

İlgili haberler ve hikayeler

Sürücü eksikliğine karşı çözüm arayışı

Kamyon sektörü halihazırda sürücü eksikliği problemiyle karşı karşıya. Problemin ciddi bir şekilde etkilediği Avustralya'da, Volvo Group Avustralya'nın Başkanı ve CEO'su Peter Voorhoeve, iş arkadaşlarıyla birlikte bu probleme karşı proaktif bir ...

Bayinizle irtibat kurun

Bayinizle irtibat kurun

Yerel Volvo Trucks bayiniz, doğru parçayı bulmaktan kamyonunuzun tamirinize veya servisine kadar size yardımcı olmaya hazır. Bizi arayın ya da daha iyisi bizi ziyaret edin.

En yakın bayinizi bulun