Kârlılığınızı artırın

Kârlılığınızı artırın

Kârlılığınızı artırmanın en hızlı ve kolay yolu, sürüş alışkanlıklarınızı değiştirmektir. Kamyonu hızlandırma ve frenleme tarzınızı iyileştirerek ve kamyonun özelliklerini tanıyarak ve kullanarak, çok kısa süre içinde %10'a kadar yakıt tasarrufu elde edebilirsiniz. Güvenliği artırarak kazalardan kaçınmanız, aşınma ve yıpranmayı azaltmanız, daha fazla zaman ve maliyet tasarrufu yapmanız mümkündür. Eğitim programlarımız, sürücülere kamyon özellikleri ve hizmetlerinden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceklerini öğretmek ve aynı zamanda sektöre ilişkin bilgilerini artırmak için titizlikle tasarlanmıştır.

Eğitim Hizmetleri

Karşılığını hemen alacağınız tavsiyeler

Volvo'nun yıllarca sürdürdüğü araştırma çalışmalarına ve deneyimine dayanan ve uzman eğitmenler tarafından verilen eğitim programlarımız teorik bilgiyi ve uygulamalı danışmanlığı bir araya getirir. Eğitim kamyonlarımız, en yeni yakıt tasarrufu ve güvenlik teknolojileriyle donatılmıştır. Ayrıca, her bir kurs ihtiyaçlarınıza veya şirketinizin ihtiyaçlarına göre şekillendirilebilmektedir. Her bir program, 7 saat uzunluğunda olmakla birlikte, 35 saatlik Sürücü Mesleki Yeterlilik Belgesi (CPC) gerekliliklerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

AVANTAJLAR

  • Eğitim programları yıllarca süren araştırmalara ve deneyimlere dayanmaktadır.
  • Yakıt ekonomisi, güvenlik, aşınma ve yıpranma alanlarında hızla iyileştirmeler elde edebilirsiniz.
  • Eğitim programları AB mevzuatının gerekliliklerini karşılamaktadır (CPC için geçerli).
  • Eğitim kamyonlarımız en son teknolojik özelliklere ve hizmetlere göre donatılmıştır.
  • Eğitimler uzman Volvo Trucks eğitmenleri tarafından verilmektedir.
  • Dynafleet ve Yakıt Önerisi gibi ek hizmetler daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olmaktadır.
  • Rakiplerinizin bir adım önüne geçebilmeniz için eğitim programları düzenli olarak güncellenmektedir.
Sürücü El Kitabı

Kamyonunuzdan en iyi şekilde yararlanın

Kamyonunuzu tanıdıkça ondan daha fazlasını elde edebilirsiniz. Sürücü el kitaplarımız, kamyonlarımızın kullanımı ve bakımı, güvenlik özellikleri, göstergeleri ve kontrolleri hakkında ayrıntılı bilgiler içerir.

Daha fazla bilgi edinin
Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili Servis Bul