Kârlılığınızı artırın

Kârlılığınızı artırın

Kârlılığınızı artırmanın en hızlı ve kolay yolu, sürüş alışkanlıklarınızı değiştirmektir. Kamyonu hızlandırma ve frenleme tarzınızı iyileştirerek ve kamyonun özelliklerini kullanarak, çok kısa süre içinde %10'a kadar yakıt tasarrufu elde edebilirsiniz. Güvenliği artırarak kazalardan kaçınmanız, aşınma ve yıpranmayı azaltmanız, daha fazla maliyet ve zaman tasarrufu yapmanız mümkündür.

Kurslarımız, sürücülere kamyon özellikleri ve hizmetlerinden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceklerini öğretmek ve aynı zamanda sektöre ilişkin bilgilerini artırmak için titizlikle tasarlanmıştır. Çünkü bunların tümü, aracı yakıt açısından daha verimli, daha güvenli ve daha akıllı şekilde kullanarak üretkenliğini artırmanıza yardımcı olabilmektedir.

Eğitim, teorik bilgileri uygulamalı danışmanlık ile bir araya getirir

Karşılığını hemen alacağınız tavsiyeler

Volvo'nun yıllarca sürdürdüğü araştırma çalışmalarına ve deneyimine dayanan ve uzman eğitmenler tarafından verilen eğitim kurslarımız teorik bilgiyi ve uygulamalı danışmanlığı bir araya getirmektedir. Eğitim kamyonlarımız en yeni yakıt tasarrufu ve güvenlik teknolojileriyle donatılmıştır. Ayrıca, her bir kurs ihtiyaçlarınıza veya şirketinizin ihtiyaçlarına göre şekillendirilebilmektedir.

Her bir kurs 7 saat uzunluğunda olmakla birlikte, 35 saatlik Sürücü Mesleki Yeterlilik Belgesi (CPC) gerekliliklerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

AVANTAJLAR

  • Kurslar yıllarca süren araştırmalara ve deneyimlere dayanmaktadır.
  • Yakıt ekonomisi, güvenlik, aşınma ve yıpranma alanlarında hızla iyileştirmeler elde edebilirsiniz.
  • Kurslar AB mevzuatının gerekliliklerini karşılamaktadır (CPC için geçerli).
  • Eğitim kamyonlarımız en son teknolojik özelliklere ve hizmetlere sahiptir.
  • Eğitimler uzman Volvo Trucks eğitmenleri tarafından verilmektedir.
  • Dynafleet ve Yakıt Önerisi gibi ek hizmetler daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olmaktadır.
  • Rakiplerinizin bir adım önüne geçebilmeniz için kurslar düzenli olarak güncellenmektedir.
Sürücü El Kitabı

Kamyonunuzdan en iyi şekilde yararlanın

Kamyonunuzu daha iyi tanıdıkça ondan daha fazlasını elde edebilirsiniz. Sürücü el kitaplarımız, kamyonlarımızın kullanımı ve bakımı, güvenlik özellikleri, göstergeleri ve kontrolleri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.

Daha fazla bilgi edinin
Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul