Sürücü El Kitabı

Şasinize özgü Volvo Trucks Sürücü El Kitabınızı bulun. Kamyon özelliklerinden bir kısmını açıklayan öğretici videolar izleyebileceğiniz bu el kitabıyla eşsiz kamyonunuzun kullanıcı kılavuzuna erişebilirsiniz. Diğer mevcut Volvo Trucks modellerini keşfetmek isterseniz, sizin için seçilen demo şasilerden seçim yapabilirsiniz. Uygulama Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM ve Volvo FMX'i desteklemektedir. Uygulama şu an için İngilizce ve İsveççe dillerini içermektedir.

Truck Finder – İkinci el kamyon arayın

Truckfinder, bir sonraki kamyon ve treylerinizi kolaylıkla aramanıza ve görüntülemenize olanak sağlayan kullanışlı bir uygulamadır. Kamyon detaylarını ve resimlerini görebilir, bayiyle kolayca iletişime geçebilirsiniz. Kamyonun tam açıklamasını ve renkli resimlerini görebilir, bayi konum haritalarına erişebilirsiniz.

Bayi Arama

Dealer Locator, size en yakın Volvo kamyon bayisini bulmanın kullanışlı ve kolay bir yoludur. 1200 bayi arasından konumunuza en yakın bayiyi bulabilirsiniz. Sorununuzu çözebilecek en yakın bayiyi bulmak için desteklenen hizmetlerden filtreleme yapabilirsiniz.  

Dynafleet

Dynafleet uygulaması ticari filolardaki kamyon ve sürücülerin performansı hakkında sürekli güncellenen bilgiler verir, hem de nerede olursanız olun. Böylece kritik verileri kolayca takip edebilir, maliyetleri düşürmek ve araç kullanımını iyileştirmek için derhal tedbir alabilirsiniz.

Volvo Trucks Owners' Gallery

Volvo Trucks Owners' Gallery uygulaması, http://loadingramp.volvotrucks.com/ adresindeki araç sahipleri galerisi bölümünün iPhone eklentisidir. Bu uygulamayla, dünyanın dört bir yanındaki kamyon severlerin gönderdiği kamyon resimlerine bakabilir, kamyonlar hakkında yazılanları okuyabilir ve en beğendiğiniz kamyonları oylayabilirsiniz.