Vera

Daha önce bizde gördüğünüz hiçbir şeye benzemiyor

Vera, daha az egzoz emisyonları ve düşük gürültü seviyeleriyle çalışabilen otonom ve elektrikli bir araçtır. Bir merkez aracılığıyla kontrol edilir ve izlenir. Taşımacılığı daha güvenli, daha temiz ve daha verimli hale getirme potansiyeline sahiptir.

İLGİLİ MAKALELER

“Çok büyük bir fark yaratıyor”: Finlandiya'nın zorlu yollarında çok yüksek yakıt ve AdBlue tasarrufu

Finlandiyalı Kuljetusliike Antti Airaksinen şirketi, geçtiğimiz günlerde gıda dağıtım operasyonlarında I-Save özellikli Volvo FH kullanmaya başladı. O zamandan beri şirketin yakıt tüketimi 100 kilometrede 4,5 litre düşerek kârlılık üzerinde büyük ...

Vera'ya bir ruh verebilmeyi başardık

Filmde Volvo Trucks'ın Dış Tasarım Şefi İsmail Ovacık, Vera'nın tasarım sürecinde neler yaşadıklarını ve ortaya çıkan sonuç hakkındaki izlenimlerini paylaşıyor.

...

Vera insanlarla birlikte, insanlar için çalışacak

Vera, en başından beri taşımacılık sektöründeki mevcut durumu değiştirmekle ilgiliydi. Tasarım, geleneksel olana meydan okuduğu için aynı zamanda Volvo Trucks'ın geleceğe dair cesur vizyonunu da temsil ediyor.

 

...

İlgili Makaleler

Taşımacılık sektörünün tüm potansiyeli henüz keşfedilmedi.

Otomasyon, bağlantı ve elektromobiliteyi birleştirmek, sektörün karşılaştığı birçok zorluğun üstesinden gelebilmek için yepyeni fırsatları da beraberinde getirir. Volvo Trucks, Vera'yı geliştirirken bu üç teknoloji alanının güçlü yönlerini ...

Vera hakkında bilmek isteyeceğiniz 9 şey

Vera taşımacılık sektörünü nasıl etkileyecek? Güvenli mi? Teknoloji güvenilir mi? Volvo Trucks Otonom Araç Çözümleri Başkan Yardımcısı Mikael Karlsson, bu ve benzeri merak ettiğiniz soruları yanıtlıyor....

Sistem nasıl çalışıyor?

Vera, taşımacılık ve lojistik operasyonlarında optimum iş akış sağlamak için üç büyük teknolojinin -otomasyon, bağlantı ve elektromobilite- faydalarını birleştiriyor.

 

...

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili servis bul