Vera

Daha önce bizde gördüğünüz hiçbir şeye benzemiyor

Vera, daha az egzoz emisyonları ve düşük gürültü seviyeleriyle çalışabilen otonom ve elektrikli bir araçtır. Bir merkez aracılığıyla kontrol edilir ve izlenir. Taşımacılığı daha güvenli, daha temiz ve daha verimli hale getirme potansiyeline sahiptir.

İLGİLİ MAKALELER

İlgili Makaleler

Taşımacılık sektörünün tüm potansiyeli henüz keşfedilmedi.

Otomasyon, bağlantı ve elektromobiliteyi birleştirmek, sektörün karşılaştığı birçok zorluğun üstesinden gelebilmek için yepyeni fırsatları da beraberinde getirir. Volvo Trucks, Vera'yı geliştirirken bu üç teknoloji alanının güçlü yönlerini ...

Vera hakkında bilmek isteyeceğiniz 9 şey

Vera taşımacılık sektörünü nasıl etkileyecek? Güvenli mi? Teknoloji güvenilir mi? Volvo Trucks Otonom Araç Çözümleri Başkan Yardımcısı Mikael Karlsson, bu ve benzeri merak ettiğiniz soruları yanıtlıyor....

Sistem nasıl çalışıyor?

Vera, taşımacılık ve lojistik operasyonlarında optimum iş akış sağlamak için üç büyük teknolojinin -otomasyon, bağlantı ve elektromobilite- faydalarını birleştiriyor.

 

...

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili servis bul