Her damla değerlidir

Her damla değerlidir

Biraz oradan, biraz buradan demeye başladığımız işin sonunda önemli miktarda tasarruf elde edebiliriz. Felsefemizin altında işte bu düşünce yatmaktadır.
Tüketimi sürekli azaltıyoruz. Araçlarımızın, hem çevre hem de karlılık üzerinde daha az olumsuz etkisi olsun diye, daha az yakıtla, daha fazla mesafe kat etmesini sağlamanın yeni yollarını arıyoruz. Bu taahhüdümüzü yerine getirebilmek ve ürünlerimizde yakıt verimliliğini artırmak için hergün yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz.

Çünkü biliyoruz ki, her damla değerlidir.

Yakıt Önerisi

Yakıt tüketiminizi azaltabilirsiniz

Yakıt önerisi dediğimiz şey aslında tam bir koçluk hizmetidir. Yakıt tasarrufunun uzun vadeli olmasını sağlamaksa oldukça kolaydır. Yani, bir sürücü yakıt verimli sürüşü öğrendikten sonra, öğrendiğini tekrarlaması halinde başarı kaçınılmazdır.

Yakıt önerisi, düzenli raporlar ve kişisel analizler yoluyla bunu yapmanıza yardımcı olur.

Daha fazla bilgi edinin
Dynafleet

Yakıt verimliliğini en üst seviyede tutun

Dynafleet'i Sürücü Eğitimleri ile birlikte kullandığınızda, %5'e kadar yakıt tasarrufu elde edebilirsiniz. Dynafleet, filonuz hakkında bilmeniz gereken tüm güncel bilgilere ulaşmanızı sağlarken, sürücü eğitimi, sürücülerin araçlarını daha güvenli, daha akıllı ve daha az yakıt harcayarak nasıl kullanabilecekleri konusuna odaklanmaktadır.

Dynafleet uygulamasını, apple store'dan ücretsiz olarak telefon veya tabletinize indirebilir, böylece tüm filo bilgilerinize istediğiniz zaman kolayca erişebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin
I-Shift

I-Shift ile
maksimum performansla yakıt tasarrufu

I-Shift, yakıt tüketimini manuel bir şanzımana kıyasla %3'e kadar azaltabilir ve piyasada görebileceğiniz en gelişmiş çözümdür.

Araç ağırlığını, yolun eğimini, hızı ve ivmeyi dikkate alan I-Shift, aracınızdan en yüksek performansı nasıl alacağını çok iyi bilir.

Daha fazla bilgi edinin
Rüzgârlık Paketi

Rüzgârlık paketi ile rüzgârın etkisini azaltın

Rüzgârlık paketi, yakıt ekonominizi %10'a varan oranlarda iyileştirebilir. Türbülansı azaltır, hava direncini minimuma indirir ve rüzgârı treylerden uzağa yönlendirir.

Daha düşük yakıt maliyetlerine ek olarak, elbette CO2 emisyonlarını da aynı düzeyde azaltılır.

Daha fazla bilgi edinin
I-See

Siz unutursanız o hatırlar

I-See, sürüşe başladığınız andan itibaren %5'e kadar yakıt tasarrufu sağlayabilir. Geçtiğiniz yolları hafızasında tutar, hatta geçmediğiniz yolları dahi bilir. I-See, topoğrafya bilgilerini kullanarak hızı ve vites değişikliklerini yakıt ekonominizi temel alacak şekilde yönetebilir.

Daha fazla bilgi edinin
Sürücü eğitimleri

Sürücü eğitimleri

İşin özü; aynı işi, aynı rotayı takip ederek, aynı süre içinde, ancak daha verimli bir şekilde tamamlamaktır.

Daha fazla bilgi edinin
Orijinal Volvo Servisi

Orijinal Volvo Servisi

Yüksek düzeyde yakıt verimliliğine ancak iyi sürücülerle ve kamyonunuz hakkında baştan sona bilgiye sahip olan, kamyonunuzdan en yüksek verimi almanıza yardımcı olabilecek yetenekli teknisyen bir ekiple ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin

Her Damla Değerlidir

Broşürü indir(PDF, 21.1 MB)