Trucks

Başvurduğunuzdan emin olun

HER ŞEY ÖNEMLİDİR

Bir teknisyen olarak işinizden istedikleriniz nelerdir? Henüz sizi tanımadan, ilerlemenize yardımcı olacak ileri teknoloji ile çalışmaktan hoşlanacağınızı düşünüyoruz. Sektör lideri yenilikleri sizi gururlandıran bir markayı temsil etmekten keyif alacaksınız. Ve bunu yaparken kendinize bir kariyer edinme şansı verebilirsiniz. Ayrıca, harika iş arkadaşlarından oluşan bir ekibe dahil olma fırsatını yakalarsınız. Bizim gibiyseniz ve tüm bunların önemli olduğunu düşünüyorsanız, Volvo Trucks tam size göre. Denediğinizden emin olmak için şimdi teknisyen olarak bir işe başvurun. 

İsveç'ten Reza ile tanışın

Kendisi, hayatta net bir amacı olan gerçek bir öncü: öğrenerek ilerlemek. Büyüyebileceği ortamları ve şirketi aramak. Tutkusunun tadını çıkarmak.

Ad: Reza İbrahimi
 

Yaş: 21
 

Aile: Anne ve kardeşler
 

Yaşadığı yer: Lund, İsveç
 

İş: Malmö, İsveç'teki Volvo Trucks bayisinde teknisyen
 

Hoşlandığı şeyler: Futbol, seyahat
 

Mesleki tutkular: İleri teknoloji, problem çözme, geliştirme

Almanya'dan Daniel ile tanışın

Hız ve performans tutkusu olan bir motor meraklısıdır. Ayrıca, sorumluluk alan ve gelecek için planlama yapan bir aile babasıdır.

Ad: Daniel Fröhlich
 

Yaş: 30
 

Aile: Eş ve kız çocuk
 

Yaşadığı yer: Bergheim, Almanya
 

İş: Frechen, Almanya'daki Volvo Trucks bayisinde teknisyen
 

Hoşlandığı şeyler: Motosiklet, aile hayatı
 

Mesleki tutkular: Motor teknolojisi, sürdürülebilirlik, geliştirme

İngiltere'den Richie ile tanışın

Planları olan sosyal bir adamdır. İlerlemek için bilinçli seçimler yapar ve bunu gerçekleştirmek için çalışmaya hazırdır. Eski dostlarıyla bağlantısını hiç kaybetmez.

Ad: Richie Barlow
 

Yaş: 24
 

Aile: Ebeveynler, kız kardeş ve kız kardeşin ailesi
 

Yaşadığı yer: Southampton
 

İş: Londra, İngiltere'deki Volvo Trucks bayilerinden birinde teknisyen
 

Hoşlandığı şeyler: Dağ bisikleti, arkadaşlarla takılma
 

Mesleki tutkular: Yüksek performanslı araçlar, ekip çalışması, geliştirme

Slovakya'dan Ladislav ile tanışın

Öncelikleri belli olan bir aile babasıdır. Öncelikleri, ailesi için bir ev kurmak ve kendisini ileri teknolojide tutan bir kariyerdir. Her zaman gelişmek için çabalar.

Ad: Ladislav Pliška
 

Yaş: 36
 

Aile: Eş, erkek ve kız çocuk
 

Yaşadığı yer: Žiar nad Hronom
 

İş: Zvolen, Slovakya'daki Volvo Truck Center'da teknisyen
 

Hoşlandığı şeyler: Aile hayatı, yeni ev üzerinde çalışma
 

Mesleki tutkular: Telematik, diyagnostik, geliştirme

Volvo Trucks'a hoş geldiniz: önemli olan her şeyi keşfedin

Kariyerinizi sizin gibi biz de ciddiye alıyoruz. Teklifimizi keşfedin ve önemli olan her şeye gidin.

Sektör liderlerine katılın 

Volvo Trucks, dünyadaki en büyük ağır kamyon üreticilerinden biridir; çığır açan yeniliklerimizle taşımacılık sektörünün gelişimine onlarca yıldır liderlik etmekteyiz. Sizinle birlikte sınırları daha da zorlayacağız. 

 

Teknoloji lideri kamyonlarda çalışın 

Volvo kamyonlar, olağanüstü kaliteleri ve performanslarıyla ünlüdür. Ekibimize katılın ve yarının taşımacılık işlerini daha güvenli, daha temiz ve daha verimli hale getirecek teknoloji hakkında ilk elden bilgi edinin. 

 

Modern bir serviste çalışın 

Volvo Trucks bayi ağındaki servisler, servislerin içinde çalışan insanlar düşünülerek tasarlanmıştır. Burada en son analizler, araçlar ve ekipmanlar ile çalışacaksınız. Amacımız, iş hayatındaki en profesyonel ve keyifli çalışma ortamını sağlamaktır. 

 

Geliştirme üzerine bir kariyer inşa edin 

Volvo Trucks'ta değişmeyen tek şey geliştirmedir. Bizimle çalışırken, sürekli eğitim programımıza katılma fırsatına sahip olacaksınız. Daha doğrusu, programa katılmanızı bekleyeceğiz. Ancak sizin ilerlemenizle ilerleyebiliriz. 

Adil bir anlaşma yapın 

Volvo Trucks olarak, yetkinliği ve bağlılığı ödüllendirmeye inanıyoruz. Memnun çalışanların daha iyi performans gösterdiğini de biliyor ve bu nedenle, rekabetçi maaşların yanı sıra hayatınızı güvence altına alan ve zenginleştiren kapsamlı sosyal yardım paketleri sunuyoruz. 

 

Harika bir iş-yaşam dengesinin tadını çıkarın 

Hayatınızda işten daha fazla şey olmasını takdir ediyoruz. Bu nedenle, size aile hayatınıza saygı duyan ve sağlıklı bir yaşam tarzını destekleyen çalışma koşulları sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Sürdürülebilirlik düşüncemiz araçlarımızdan daha fazlasını kapsar. 

 

Yenilikçi değerlerle büyüyün  

Şirketimizde aktif bir görev almanızı istiyor ve bu nedenle, katkıda bulunmanız için size ilham veren bir ortam yaratmak için çok çalışıyoruz. Sesinizin duyulmasını ve fikirlerinizin önemli olmasını istiyoruz. Volvo Trucks'ta, herkese saygı gösterilir. 

 

Harika bir ekibe katılın 

Volvo Trucks'ta, ekibinizde her kesimden harika insanlar olacaktır. Görevleri gerçekleştirmek için becerilerinizi ve deneyimlerinizi birlikte kullanırsınız. İlham verici zorlukları ve harika bir dostluğu paylaşırsınız. 

Gelişime öncülük ettiğimizin kanıtları

Volvo; üç noktalı emniyet kemerini, güvenlik kabinini ve hala rakip tanımaz I-Shift şanzımanı dünyaya kazandırdı. Sürekli teknoloji geliştirdiğimiz için, taşımacılık sektörünü ileriye taşımaya devam ediyoruz.

İsveç'te Doğdu

Volvo Trucks, iklimin sert olduğu, hayatta kalmak için kararlılık ve sıkı çalışma gerektiren kuzeyden gelir.

İşin uzmanı kişilerden daha fazla bilgi edinin


Volvo Trucks bayilerimiz şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahip. Bayilerimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?