Volvo FMX - Kuzgun rengi

Volvo FMX'te yeni siyah, kuzgun rengi

Volvo FMX'in iç mekânı için özel olarak zarif siyah-kahverengi bir renk tasarladık. Bu renge Kuzgun Rengi adını verdik. Lekeyi daha az gösteren renk inşaat alanları için en ideal renktir.

Volvo FMX - Göstergeler

Göstergeler

Gösterge panelinde daha az kullanılan kumandalar daha uzağa yerleştirilirken, önemli bilgilerin önde ve ortada görülmesi sağlanmıştır. Esnek anahtarlar direksiyon simidine en yakın konumda olmasını istediğiniz işlevleri seçmenize olanak sunmaktadır.

Volvo FMX - Gösterge tablosu

Gösterge tablosu

Kollarda bulunan birkaç fonksiyon, yeni tasarımda direksiyon simidine yerleştirilen kontrollere aktarılmıştır. Bu anahtarlar işlevlerine göre ve parmaklarla kolayca bulunabilecek şekilde mantıksal olarak gruplandırılmıştır.

Volvo FMX - Eşyalarınız için bolca saklama alanı

Eşyalarınız için bolca saklama alanı

Geniş ön, yatak altı, arka ve dış saklama alanı tam olarak ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilmektedir. Giysilerinizi, havlularınızı ve ayakkabılarınızı kurutmak için hızlı bir yardımcı olan elektrikli kurutma dolabı üst yatağa veya kabin duvarına yerleştirilebilir.

Ayrıca, kâğıt gibi eşyalarınız için birçok yeni saklama bölmesi bulunmaktadır. Ön konsolun üzerindeki entegre kaymaz saklama konsolu ufak tefek eşyalar için idealdir. Örneğin, kalemlerinizi ve telefonunuzu buraya koyabilirsiniz. Ayrıca bir USB girişi, hatta katlanır bir şişe tutucu bile var.

Volvo FMX - Direksiyon Simidi

Direksiyon simidi - Mükemmel

Yeni direksiyon simidi kolayca ayarlanabilir ve dizleriniz için daha fazla alan sağlamaktadır. Farklı tutuş seçenekleri sunan ergonomik direksiyon simidi tasarımı tüm gün boyunca rahatlık sağlayabilir. Ayrıca, kendinizi biraz daha şımartmak isterseniz deri döşeme seçeneğinize de göz atabilirsiniz.

Volvo FMX - Koltuk

koltuk - benzersiz

Yeni sürücü koltuğu desteği ve bacak alanını artırır; 20 santimetre ileri-geri ayarlama aralığına sahiptir ve 10 santimetre yükseltilip alçaltılabilir. Yeni minderi sayesinde koltuk her zamankinden daha konforludur ve dört farklı döşeme seçeneğiyle sunulmaktadır.

Volvo FMX - Geniş bir alt yatak

Uykunuzdan ödün vermeyin

Geceyi kabinde geçirseniz bile rahat uykunuzdan ödün vermeyin. 70 santimetre genişliğindeki alçak yatak, 16 santimetrelik cep yaylarına ve seçenek olarak üç farklı sertlik seviyesine sahiptir. Ayrıca, iç aydınlatmayı, çalar saati, park ısıtıcısını, ses sistemini, camları ve kilitleri yatağınızdan çıkmadan da kontrol edebilirsiniz.

360° İç mekana genel bakış

Aşağıda kabinlere ilişkin interaktif genel bir bakış yer almaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için metin kutularına tıklayabilirsiniz. Ayrıca, "Tam Ekran" öğesine tıklayarak, daha iyi bir görünüm elde edebilirsiniz. Açıklanan özellik ve fonksiyonlar genel olup, kendi kamyonlarınızdakilerden farklılık gösterebilir.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul