Volvo FM - Kabin

Ofisinize adım atın

Huzurlu, profesyonel ve zengin donanımlı kabin içinde zaman geçirmeyi gerçekten çok seveceğiniz bir çalışma ortamı sunmaktadır. Renkler ve malzemeler titizlikle seçilmiştir. Ön konsol hafif açılı bir şekilde tasarlanmıştır. Ekstra geniş ön cam ile yola hakim olacağınız bir görüş açısı elde edebilirsiniz.

Volvo FM - Her şey elinizin altında

Her şey elinizin altında

Eğilmenize, uzanmanıza gerek yoktur. Gözlerinizi yoldan ayırmak zorunda kalmazsınız. Volvo FM'de göstergeler tam olarak ihtiyaç duyduğunuz yerde konumlandırılmıştır. Önemli bilgilere tek bakışta erişebilirsiniz. Ayrıca, özelleştirilebilir anahtarlar sayesinde en sık kullandığınız işlevleri en rahat şekilde erişebileceğiniz yere koyabilirsiniz. 

Yeni Volvo FM - Saklama Alanları

Bolca saklama alanı

Kalemlerden klipsli kâğıt altlıklarına, telefonunuzdan en sevdiğiniz bardağınıza kadar,işlerinizi organize ederken genellikle küçük şeylerden faydalanırız. Bu nedenle Volvo FM'in içerisinde birçok kullanışlı saklama alanı tasarlanmıştır. Geniş ön, yatak altı, arka ve dış saklama alanları tam olarak ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.
Ayrıca, birçok yeni bölme, kâğıt gibi eşyalarınızı düzenli bir şekilde tutmanıza yardımcı olmaktadır. Hatta, kabininizde bir adet PC tutucu, atık kâğıt kutusu ve katlanır iki litrelik şişe tutucu bile bulabilirsiniz.

Volvo FM - Koltuk

Koltuğunuz rahat mı?

Yeni sürücü koltuğu destek, aralık ve bacak alanı açısından geliştirilmiştir. Koltuk 20 cm ileriye ve geriye; 10 cm yukarıya ve aşağıya ayarlanabilmektedir. Ayrıca yeni minderiyle artık eskisinden de rahattır.

Volvo FM - Direksiyon

Mükemmel sürüş pozisyonu

Direksiyon simidi 90 mm aşağıya ve yukarıya ayarlanabilir ve 28 dereceye kadar yatırılabilir. Bir ayak pedalı ile rahatça kontrol edilir ve kabine girerken veya çıkarken rahatça katlanabilir. Farklı tutuş seçenekleri sunan ergonomik tasarım tüm gün boyunca rahatlık sağlar. Ayrıca, birazcık ekstra lüks için deri döşeme seçeneğine de sahipsiniz.

360° İç Mekân genel bakış

Aşağıda kabinlere ilişkin interaktif genel bir bakış yer almaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için metin kutularına tıklayabilirsiniz. Ayrıca, "Tam Ekran" öğesine tıklayarak, daha iyi bir görünüm elde edebilirsiniz. Açıklanan özellik ve fonksiyonlar genel olup, kendi kamyonlarınızdakilerden farklılık gösterebilir.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul