Volvo FM - Üstyapıcılar bir adım önde

Üstyapıcılar bir adım önde

Üstyapıcı braketleri, farklı arka uç biçimleri ve Volvo üstyapıcı talimatları sayesinde, üstyapıcılar gereksiz işlemlerle uğraşmaktan kurtulur, sizse zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FM - Mükemmel yol tutuş

Mükemmel yol tutuş

Volvo FM, Volvo FH ile aynı şasi platformuna sahiptir. Geliştirilmiş süspansiyon sistemleri ve denge çubukları sayesinde yüksek denge elde ederken, virajlarda binek otomobilleri aratmayan bir yol tutuş sunmaktadır. Bu da benzersiz bir kontrol sağlanmasına yardımcı olur.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FM - Tandem Sürüş Aks Kaldırma

Tandem Sürüş Aks Kaldırma

Volvo FM artık boşaltma yaparken en arkadaki çekiş aksının devreden çıkarılarak yükseltilmesine olanak sağlayan çığır açan yeni bir özellik olan tandem sürüş aks kaldırma ile birlikte sunulmaktadır. Bu özellik tıpkı boşta kalan bir aks gibi davranarak dönüş açısını önemli ölçüde iyileştirir ve yakıt tüketiminizi azaltmanıza yardımcı olur.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FM - Ne kadar hafif, o kadar iyi

Ne kadar hafif, o kadar iyi

Standart teknik özelliklerden birçoğunu optimize ederek, kamyonlarımızın ağırlığını azalttık. Bu sayede, standart bir 4×2 uzun yol çekicisinin, önceki modelinden en az 75 kilogram daha hafif olmasını sağladık. Böylece, Volvo FM ile daha fazla yükleme kapasitesi ve daha iyi yakıt tüketimi elde edebilirsiniz.

Volvo FM - Daha fazla yük. Daha iyi kâr marjı

Daha fazla yük. Daha iyi kâr marjı

Ağır yükler mi taşıyorsunuz? Volvo FM için hiç sorun değil. Yüksek aks yükleri için tasarlanmış kamyonun makaslı ön süspansiyonu artık tek bir aksta 10 tona kadar ve çift ön aksta 20 tona kadar olan yükleri taşıyabilmektedir. Bu yenilik, ağır veya eşit olarak dağıtılmamış yükünüzü taşımanızı kolaylaştırır ve kâr marjlarınızı artırır.

Volvo FM - Beş aks - doğrudan fabrikadan

Beş aks - doğrudan fabrikadan

Ağır yük taşımacılığı yapıyorsanız, 5 akslı bir kamyonun fabrikadan teslim edilmesini tercih edebilirsiniz. Böylece kamyonunuzu daha çabuk alabilir, yeniden yapım maliyetleri ile karşılaşmamış olursunuz. Tam araç tipi onayı olan bir kamyon teslim aldığınız gibi ayrıca tam Volvo garantisinden ve satış sonrası desteğinden de faydalanırsınız. Bu durum uzun vadede işletme maliyetlerinizin azalmasında size yardımcı olur.

Daha fazla bilgi edinin
Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul