Volvo FH16 - Dışı Dünya Güzeli. İçi Tam Bir Canavar

DIŞI DÜNYA GÜZELİ. İÇİ TAM BİR CANAVAR.

Volvo FH16'yı FH serisindeki diğer kamyonlardan ayıran özelliği rakipsiz D16K motorudur. 3.500 Nm'ye kadar torkla birlikte 550, 650 ve 750 hp'lik üç farklı güç seçeneği sunabilmektedir. Ayrıca, tüm motorlar Euro 6 uyumludur.

Sizce de tam bir canavar değil mi?

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FH16 - Tasarım

FARKLI TASARIM

FH Serisindeki tüm kamyonlar aynı duruşa, çizgiye ve aerodinamik kıvrımlara sahiptir. Volvo FH16'da ise dış tasarım detayları daha da dikkat çekici ve etkileyicidir.

1. Arka cam
Arka yan camların şekli ve renk tonu kabinin güçlü görünümünü vurgulamaktadır.

2. Yeni siyah
Yeni FH16'nın rengi oldukça koyudur. Ama görünen yüzeyin altında gizemli bir ton saklıdır. Biz bu renge Mistik Fiyort diyoruz. Onu siz de görmelisiniz.

3. Ayrıntılara verilen önem
Küçük detaylar büyük farklar yaratır. Saten krom kaplama ön basamağa, ızgara kaplamasına, kapı kollarına ve Volvo iron mark'a benzersiz bir görünüm kazandırmaktadır.

4. Büyük ızgara 
Ayırt edici koyu gümüş renkli ızgara her yolda dikkat çekebilir. Aynı kaliteli görünüm, aynalar ve güneşlikte de bulunmaktadır.

Volvo FH16 - İç Mekân

Daha fazla konfor

Etkileyici tasarım özellikleri FH16 kabininin içinde de devam etmektedir.

Benzersiz koltuk tasarımı
Farklı sürücü koltuğu kendine özel bir forma ve kumaşa sahiptir, kabin iç mekânında gerçek anlamda birinci sınıf bir kalite hissi uyandırmaktadır. Döşemeler deri veya deri/kumaş kombinasyonu seçenekleriyle sunulmaktadır. Koltuk tasarımı ve kullanılan malzemeler Volvo FH16'ya özeldir.

Kuzgun rengi direksiyon simidi 
Koyu renk derisi ve kontrast yaratan dikişleriyle Kuzgun rengi direksiyon simidi, iç döşemeyle de uyumludur ve pürüzsüz bir sürüş hissi sağlamaktadır. Sadece Volvo FH16'da sunulmaktadır. 

Birinci sınıf
Benzersiz kapı panelleri, duvar panelleri, krom kaplamalar, perdeler, yatak döşemesi ve ilave kapı lambaları kabin içinin başlıca özelliklerindendir. Tüm bunlar kabine lüks bir hava katmaktadır.

Volvo FH Serisi

Volvo FH16, Volvo FH serisindeki en güçlü kamyondur. Ancak, kullanıcılarına %100 işletim süresi, yüksek üretkenlik, benzersiz yakıt verimliliği gibi avantajları da sunmaktadır.

Daha fazla bilgi edinin > 

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul