Volvo FH - Volvo Dinamik Direksiyon

Volvo Dinamik Direksiyon

Direksiyon hareketleri nispeten küçük çaplı hareketlerdir, fakat tekrarlayan hareketler oldukları için vücut üzerinde büyük etkilere neden olabilirler. Genellikle asıl yükü boyun, sırt ve omuzlar taşımaktadır. Volvo Dinamik Direksiyon sayesinde direksiyonu zorlanmadan kontrol edebilir, hatta tek parmağınızla bile çevirebilirsiniz, böylece vücut yorgunluğunuz %85'e varan oranda azalma gösterebilir.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FH - I-Shift

I-Shift

Basit, güvenilir ve son derece verimli olan I-Shift kamyon endüstrisinde bir devrim niteliğindedir. I-Shift ile ağır bir debriyaj ya da vites koluna ihtiyaç duymadan tam zamanında vites değiştirebilir, %5’e kadar da yakıt tasarrufu elde edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FH - I-Shift Dual Clutch

I-Shift Dual Clutch

Motor yarışlarından esinlenilen I-Shift Dual Clutch sürüş deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşımaktadır. Mevcut viteste sürüş halindeyken bir sonraki vitesi önceden seçebilir. Sürekli güç akışıyla birlikte engebeli arazilerde daha çabuk ve kolay bir şekilde hızlanabilir ve hızınızı koruyabilirsiniz; bu sayede üretkenliğinizi de artırabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FH - Work Remote ünitesi

Yükleme kolaylığı

Elektronik Kontrollü Süspansiyon yükleme işlerinin daha kolay, daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Farklı yükleme rampalarının yüksekliklerini hafızasına alabilir. Şasiyi dengede tutabildiği gibi kamyonu da mükemmel bir dengede tutabilmektedir. Ayrıca, her şeyi kabinden veya kamyonun etrafında gezinirken yönetebilmeniz için eldiven takılıyken de kullanılabilen bir uzaktan kumanda ile birlikte gelir.

Volvo FH - Kabin

Mükemmel çalışma ve dinlenme ortamı

Volvo FH'teki yeni kabin daha yüksektir ve bir metreküp fazladan alan sunar. Ayrıca, mesai dışındaki saatlerinizi sessiz ve konforlu bir şekilde geçirmenizi sağlayan I-Park Cool gibi bir dizi yenilikçi teknolojiyi de içermektedir.

Volvo FH - Dynafleet

Dynafleet ile üst düzey üretkenlik

Konumlar, yükler, sürücü zamanları, emisyon raporları, yakıt tüketimi...

Dynafleet sahip olduğunuz her kamyonla ilgili gerçek zamanlı veriler sunarak üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarmanıza ve kârlılığınızı artıracak kararlar almanıza yardımcı olmaktadır.

Volvo FH - Mükemmel Çekiş

Mükemmel Çekiş

D16, 750 beygir güç, 3.550 Nm tork ile uzun yol taşımacılığının ağır sıklet şampiyonudur. Üstelik, torkun %90'ı anında ayağınızın altındadır. Motorun performansı, tepelik arazilerde en ağır yüklerle taşımacılık yaparken doruğa çıkmaktadır. Üretkenliğinizi artırmak için güce ihtiyaç duyuyorsanız aradığınız gücü bu motorda bulabilirsiniz.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul