Volvo Altın Sözleşmenin taahhütlerini açıklayan video

Telematik Ağ Geçidi en kritik bileşen

Volvo FH - Telematik Ağ Geçidi

Daha akıllı servis planlama

Volvo Altın Sözleşme sayesinde, servis işlemleri işletim sürenizi olumsuz yönde etkilemez. Telematik Ağ Geçidi, servisin siz yoldayken motor verilerine, kilometre bilgilerine, yakıt tüketimine ve hayati parçaların durumu hakkındaki bilgilere erişebilir. Bu sayede, kamyonunuz gerçekten ihtiyaç duyana dek bakım için servise çağrılmaz. Ayrıca, yolda kalmanıza neden olabilecek problemler hakkında önceden uyarılırsınız. Servise geldiğinizde sizin için tüm hazırlıklar tamamlanmış şekilde beklenirsiniz. Böylece, vakit veya para kaybı yaşamazsınız.

Volvo FH - Volvo Altın Sözleşme

Rutin bakım, her yerden

Bazı bakım işlemleri için servise gelmeniz gerekmez. Features Online ile bir teknisyen aracınıza uzaktan erişim sağlayabilir ve görüntülenen yakıt tüketimini, yakıt deposu boyutunu (ekstra depo taktıysanız) ve tercih ettiğiniz hız sınırını kalibre edebilir. Yük göstergesi fonksiyonu bile belirli bir mesafeden etkinleştirilebilir. Sadece birkaç dakikalığına aracınızı yol kenarına çekerek, sanal teknisyeninizin işlemi gerçekleştirmesini bekleyebilirsiniz.

Volvo FH - Volvo Altın Sözleşme

Yol Yardım

Ne kadar önlem alınırsa alınsın zaman zaman planlanmamış duraklamalar gerçekleşebilir, bu nedenle Volvo Altın Sözleşme'ye VAS On Call hizmeti dahil edilmiştir. Ön konsoldaki VAS On Call düğmesine basarak sizinle aynı dili konuşan bir operatöre bağlanabilirsiniz. Operatör konumunuzu tam olarak belirleyebilir ve kamyonunuzun diyagnostik arıza kodlarına erişebilir. Birkaç dakika içinde, bu iş için doğru teknisyeni, aletleri ve yedek parçaları taşıyan bir servis aracını size yönlendirebilir.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FH - Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul