Kaliteli uyku, entegre.

I-Park Cool amaca yönelik olarak tasarlanmıştır, fabrikada monte edilir ve aracın klima sistemine tamamen entegredir. Bu nedenle, geceleri sıcak hava yerini soğuk havaya bıraktığında görevi park ısıtıcısına devredebilir ve sabaha kadar seçtiğiniz sıcaklıkta rahatça uyuyabilirsiniz.

Güç verimli soğutmanın keyfini çıkarın

I-Park Cool o kadar verimlidir ki akünün şarjını bitirmeden tüm gece boyunca 1.000 W soğutma kapasitesi sağlamaktadır. Ayrıca, sıcak olan günlerde mola vermek istediğinizde bir saatlik bir süreye kadar 2.500 W yüksek soğutma kapasitesi sunmaktadır.

Volvo FH - Kabin

Kabin alanınız size kalsın

Volvo FH'teki fazladan bir metreküplük ayakta durma alanında yapmak isteyeceğimiz en son şey kabin içine bir kabin kliması takmaktır. Bu nedenle klima sistemine entegre olan I-Park Cool ile tüm alanı size bıraktık.

Volvo FH - Kabin

Bir damla yakıtı boşa harcamayın

Tavan üzerine bir klima monte etmek oldukça yaygın bir uygulama olsa da, çok düşük maliyetli olduğu söylenemez. I-Park Cool kamyonunuza entegredir, bu yüzden aerodinamik özelliklerini ve yakıt tüketimini etkilemez.

Volvo FH - I-Park Cool

Sessiz bir ortamda rahatça uyuyun

I-Park Cool, diğer klima sistemlerinden 20 dB daha sessizdir. Bu rakam, algılanan seste %75 azalma, daha iyi bir uyku kalitesi ve güne çok daha iyi bir başlangıç yapılması anlamına gelmektedir.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul