Volvo FH - Tampon

Dayanıklı tasarım

Volvo FMX'teki tampona benzer şekilde, ağır iş tamponu 3 mm yüksek kaliteli çelikten yapılmıştır. Ayrıca kısmen, çiziklere karşı daha fazla koruma sağlayan kalın bir polipropilen kaplamayla kaplanmıştır. Son derece güçlü ve dayanıklı tasarımıyla, her türden arazide aracınızı çiziklerden, göçüklerden ve farların kırılmasından korumaktadır.

Volvo FH - Tampon

İşletim sürenizi artırın

Volvo FH'in tampon çok sağlamdır. Ancak servis gerektirecek kadar sert bir şekilde çarpmanız durumunda, servis işlemleri oldukça basittir. Üç parçadan oluşması ve kolayca erişilebilen vidalara sahip olması sayesinde hasarlı parçaları kendi başınıza değiştirebilirsiniz; servise gitmenize gerek kalmayacağından işletim süreniz de artar.

Volvo FH - Tampona entegre basamak

Tampona entegre basamak

Ağır iş tamponunu, bir ağır iş giriş basamağı ile birleştirebilirsiniz. Esnek tasarımı sayesinde, katlanabilir basamak kırılmadan her yönden ufak darbeler alabilir. Ağır iş giriş basamağı X-Yüksek şasisine sahip araçlarda kullanılabilmektedir.

Volvo FH - Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul