Kamyon sürücülerine duyduğumuz saygının ürünü

Sürücülere duyduğumuz saygının ürünü

Her bir bileşen ve akla gelebilecek her bir alan, direksiyon başındayken, dinlenirken veya yatakta uyurken en yüksek düzeyde konforu elde etmenizi sağlayacak şekilde titizlikle tasarlanmıştır.

Volvo FH kabinindeki iç saklama kutuları

Bir metreküp fazladan alan

Dik A sütunları, daha alçak motor tüneli ve yükseltilmiş tavan ile ekstra bir metreküp alana daha sahipsiniz. Ayrıca, uzun boylu sürücüler için 220 cm gibi muazzam bir ayakta durma yüksekliği mevcuttur.

Daha ayrıntılı bilgi için kabin teknik özelliklerini inceleyin

Eşyalarınız için bolca saklama alanı

300 lt'lik ekstra saklama alanınızın olduğunu biliyor muydunuz?

Geniş ön, yatak altı, arka ve dış saklama alanlarınızı tam olarak ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, küçük eşyalarınız için akıllıca tasarlanmış bölmeler bulmanız da mümkündür.

Daha geniş, daha rahat yatak

Daha geniş, daha rahat

Alt yatağın başlık kısmı 40 mm, orta kısmı ise 55 mm daha geniştir. Ayrıca, dinlenirken, kitap okurken veya TV izlerken mükemmel konfor sağlayan, 55 dereceye kadar eğilebilen manuel veya elektronik kontrollü bir yatak da seçebilirsiniz.

Entegre park soğutucusu I-ParkCool

Entegre park soğutucusu

Kabin içi alandan veya aerodinamik tasarımdan ödün vermeden üstün soğutma özelliği.

I-ParkCool ile gece, sıcaklığı kontrol altında tutabilir, gündüz ise yakıttan tasarruf edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FH kabinindeki iç dolap

Elektrikli kurutma dolabı

Giysilerinizi, havlularınızı ve ayakkabılarınızı kurutmak için hızlı bir çözüme ne dersiniz?

Elektrikli kurutma dolabı üst yatağa veya kabin duvarına yerleştirilebilir. Enerjiyi verimli kullanır, sessiz çalışır ve kolayca saklanabilir.

Volvo FH kabininin içten görünüşü

Direksiyon - Akıllı ve Konforlu

20 dereceye kadar yatırılabilir kolonlu, tam ayarlanabilir direksiyon simidi konforlu bir sürüş sağlamaktadır. Bir ayak pedalı ile rahatça kontrol edilebilir, kabine girerken veya çıkarken direksiyonu rahatça yolunuzdan kaldırabilirsiniz.

Koltuk - Sınıfının Lideri

Koltuk ayarlama aralığı birinci sınıftır. Koltuğu öne veya arkaya doğru 24 cm, yukarı veya aşağıya doğru 10 cm hareket ettirebilirsiniz. Yeni koltuk tasarımı üst düzey yan desteklere sahiptir ve bacakları uzun olan sürücüler için daha fazla destek sağlayabilir.

Volvo FH gösterge tablosu

Hava kalite sensörlü ECC klima sistemi

Elektronik klima kontrolü gelişmiş havalandırma kanallarına, çok çeşitli sensörlere ve havayı ciğerlerinize dolmadan önce temizleyen filtrelere sahiptir. Sonuçta benzersiz bir hava kalitesi, daha iyi buz çözme performansı ve cereyansız bir ortam elde edilir.

Servis ve Infotainment sistemi

Servis ve InfotaInment sistemi

Dynafleet, kullanımı kolay navigasyon, geliştirilmiş iletişim ve sesli eğlence sistemi...

Volvo Trucks'ın entegre servis ve infotainment sistemi tüm bu özellikleri tek arayüzde ve 7 inç'lik dokunmatik bir ekranda bir araya getiriyor. Sistem, manuel olarak, sesli komutlar aracılığıyla veya direksiyon simidi üzerindeki düğmeler aracılığı ile kolayca çalıştırılabiliyor.

Şimdi, kabin içi deneyiminizi yeniden gözden geçirmenizin tam zamanı.

Kullanımı kolay

Kullanımı kolay

Daha iyi, daha güvenli bir sürüş deneyimi, daha kolay navigasyon ve daha verimli filo yönetimi...

Servislerinizin ve infotainment'ın kontrolünü basitleştirerek, avantajlarını hissedebilirsiniz.

Sistem, kabinin ses ve eğlence ünitesini Dynafleet ve navigasyon fonksiyonlarıyla birleştirir. Servislerin ve infotainment'ın entegrasyonu, daha kolay kullanıldıkları anlamına gelir ki; bunu da ekrana dokunarak, direksiyon simidindeki düğmelere basarak veya sadece sesinizi kullanarak yapabilirsiniz.

Volvo FH tavan kapağı

Hem Güvenli. Hem Havadar.

Renkli camlı sunroof kabin içindeki ferah ve aydınlık hissini daha da artırmaktadır. Ayrıca, acil çıkış olarak da kullanılabilir. Bir güneşliğe ve sinekliğe sahip olmakla birlikte, elektronik kontrol seçeneği de mevcuttur.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul