Tasarım dünyanın her yerindeki kamyon sürücülerine yönelik bir kutlama

Rikard Orell

Tasarım Direktörü, Volvo Trucks

Volvo FH kabinin tasarımına ilişkin video

Volvo FH Kabin Tasarımı

Mükemmel çalışma ortamı

Globetrotter tamamen yenilenmiştir. İçeride rakipsiz konfor. Dışarıda birinci sınıf güvenlik.

Yolda dikkatleri üzerinde toplayan büyüleyici bir görsel tasarım.

Çevre dostu, 650'den fazla renk arasından seçim yapabilirsiniz.

Ayrıca bir boya atölyesini ziyaret etmek zorunda kalmadan, zamandan ve paradan tasarruf edebilir, Volvo kabininizi istediğiniz renkte teslim alabilirsiniz. Renk paletimiz üzerinde 650'den fazla farklı renk ve renk tonu arasından seçim yapabilirsiniz. Eğer aradığınız rengi bulamadıysanız, lütfen endişelenmeyin, istediğiniz rengi oluşturma konusunda uzman ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

Ön gösterim için, aşağıdaki kabin rengi uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bilgisayar monitörünün renkleri tüm güzelliğiyle yansıtmakta yetersiz kalabileceğini lütfen unutmayın. Gerçek boya örneklerini görmek için Volvo bayinizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, tüm renklerin tüm modellerde ve pazarlarda bulunmadığını lütfen unutmayın.

Ekranda mümkün olan en yüksek boya düzeyine sahip bir kamyon görünmektedir.

Bu renk uygulaması satış sisteminde bulunan tüm renkleri içermektedir. Katı renklerin pek çoğu şeffaf kaplama katmanıyla da sunulur. İstediğiniz rengi bulamıyorsanız, Volvo bayiniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul