VT

İkinci el kamyonlar

Kamyonlarımızı ilk kilometreden son kilometreye kadar sorunsuz çalışacak, verimli, etkili ve güvenli bir şekilde çalışmaya devam edecek şekilde tasarlıyoruz. Bu sebeple, ikinci el bir Volvo Trucks satın aldığınızda da Volvo kalitesine sahip olduğunuzu bildiğimizden içimiz rahattır.

İkinci el kamyon galerimize yalnızca bayilerimizin zorlu kontrol süreçlerinden başarıyla geçen kamyonlar ulaşmaktadır. Bu kamyonlardan birini satın aldığınızda tıpkı yeni bir kamyon almışsınız gibi üst düzey müşteri hizmetleri ve destek olanaklarına da erişebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin
Satın almanıza yardım edelim

Satın almanıza yardım edelim

Doğru kamyon üretkenliğinizi bambaşka boyutlara taşıyarak, kârlılığınızı yükseltebilir. Esnek finansman paketlerimiz doğru yatırımı yapmanıza yardımcı olurken, aynı zamanda yatırımınızı koruyabilir.

Daha fazla bilgi edinin

Çekiciler ve Kamyonlar

Volvo Ocean Race Sürümü
Volvo Ocean Race Sürümü

Uzun yol taşımacılığının liderleri Volvo FH'ler şimdi sınırlı sayıda üretilen yeni sürümü ile karşınızda. Geçtiğiniz yollarda iz bırakmaya hazır olun.

Volvo FH Serisi
Volvo FH Serisi

Uzun yol taşımacılığının liderleri Volvo FH ve FH16 eşsiz sürücü konforu, güvenlik ve ekonomi sağlar.

Volvo FMX Serisi
Volvo FMX Serisi

Modern inşaat kamyonu. Güçlü, sağlam ve çığır açan özelliklerle donatıldı.

Volvo FM Serisi
Volvo FM Serisi

Nefes kesici tasarım, muhteşem yol tutuş ve mükemmel işletim maliyeti.

GARANTİ

Standart garantimiz size 12 ay gönül rahatlığı sağlayabilir. Ayrıca, güç aktarma sistemleri ve bazı ek bileşenler için ilave 12 ay (veya 300.000 km'ye kadar) garanti verebiliyoruz. Garanti, ister kendi ülkenizde ister yurtdışında olsun, sizin için yatırımınızı koruyan bir dizi avantaj sağlamaktadır.

Her bir garantili parça, teslimat tarihinden garanti süresinin sonuna kadar, malzeme veya hatalı işçilikten kaynaklanan garanti kapsamı altındaki imalat kusurlarına karşı sigortalıdır (Hasar, hatalı kullanım veya kazalar hariç).

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul